Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 16.07.2015 09:50:04, Nikola, zhlédnuto: 14889x, reakcí celkem: 62Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím všechny bývalé, současné ale hlavně budoucí studenty této školy. Jsem bývalou studentkou navazujícího magisterského studia. Ráda bych se podělila o své zkušenosti s touto "prestižní" školou. Co se týče kvality výuky, vyučujících lektorů a profesoru byla jsem naprosto spokojená.

Školu jsem nedokončila, protože jsem byla VYLOUČENA ze studia z důvodu vykonání zkoušky (ve stejné budově školy) během NEPOVINNÉ PŘEDNÁŠKY. Po vykonané zkoušce jsem se opět vrátila do výuky. Důvodem mého vyloučení bylo: hrubé nedodržování vnitřních předpisů VŠEM. Vyloučených studentů bylo přes dvacet. Bylo s námi všemi zahájeno disciplinární řízení, následně jsme sepisovali odvolání proti výsledku disciplinárka, a opět dlouhé čekání na vyjádření rektora. Chci jen ZDŮRAZNIT, že výsledkem disciplinárního řízení NEBYLO napomenutí nebo třeba podmínečné vyloučení, ale natvrdo VYHAZOV. Celé se to táhlo asi 3 měsíce. Ovšem už předem měla škola jasno a rozhodnuto, že nás zpátky nevezme. Nikdo z nás nebyl na školu znovu přijat. Podotýkám, že většina z nás byla vynikajícími studenty s velmi dobrými studijními výsledky.
Mě osobně chyběli vykonat poslední tři zkoušky, v závěrečném trimestru. Do školy jsem chodila poctivě a ráda. Bohužel tohle se asi na VSEM necení.

ZÁVĚREM: Škola vybrala školné (50.000,-), nechala mě tam půl roku chodit, úspěšně složit všechny zkoušky (za dva trimestry) a následně mě vyhodit !!!! Je zjevné, že neviděla z mých a výsledků mých spolužáků možnost prodloužení studia (vidinu dalších peněz za školné) tak nás prostě vyhodili !!!

SMUTNÉ, ALE PRAVDIVÉ. TAKŽE VŠEM URČITĚ NEDOPORUČUJI.

Pokud budete mít zájem na cokoliv se zeptat neváhejte mě kontaktovat: NicoleMcshadowseznamcz

A STUDIJNÍM ODDĚLENÍ SE NEBUDU ANI VYJADŘOVAT VŮBEC. Nikdo nic neví, každý říká něco jiného a když se chcete na něco zeptat odkáží Vás na kontaktní formulář!




Email: NicoleMcshadowseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2015 21:47:55, absolvent VSEM) Jako absolvent VŠEM tvrdím, že správný nadpis tohoto „příspěvku“ měl být, „PODVODNÍCI NA VŠEM, UŽ NIKDY VÍCE.
    VŠEM vyloučila studenty, kteří podváděli se zkouškovými testy, respektive docházkou, která na uvedené měla vliv (uvedené je ve vnitřních předpisech školy, které jsou opravdu všem přístupné, takže i lehce dohledatelné, zároveň je tam i uvedeno, že za hrubé porušení vnitřních předpisů se navrhuje vyloučení ze studia, stačí se tedy před zahájení studia s danou skutečností seznámit, aby pak člověk nebyl možná nemile překvapen).
    VŠEM si dovolila pouze to, co každá jiná instituce (soukromá), či člověk, pokud nejsou dodržována stanovená pravidla, zákony nebo dané podmínky. Jako zaměstnavatel propustím zaměstnance, který podváděl s docházkou do zaměstnání, takže mu byla neoprávněně vyplacena mzda, která mu nepatřila, tak jako studentům body ke zkoušce, které je jim nenáležely (jsem jako zaměstnavatel vinen a zaměstnavatelé nikdy více?). Rozvedu se s manželkou, či rozejdu s přítelkyní, protože mne v manželství, či vztahu podvádí (jsem jako podvedený vinen a manželství a vztah tedy již nikdy více?). Zabavím neplatiči předmět splátek, protože nesplácí své závazky (jsem jako banka, která utrpěla finanční újmu, vina a půjčky nikdy a nikomu?).
    Všichni v našem státě halasně brojí proti korupčnímu jednání, všichni chtějí mít poctivou společnost, řádné a spořádané okolí, či spoluobčany, kteří tato pravidla budou respektovat, každý zároveň chce, aby se s ním jednalo čestně, spravedlivě a podle platných zákonů, či pravidel. Pokud ovšem nastane situace, že dotyčný tyto hranice překročí, tak by ona hranice přísnosti neměla být najednou přece tak přísná, že? Nejednou se vždy vyrojí téměř nevinní až svatí provinilci, kteří si rádi přihřejí svou populistickou a ublíženeckou polévku, a to jen proto, že se snaží o zkreslování, lhaní a mystifikaci, aby svůj čin, nejen před svým svědomím, ještě snad i veřejně ospravedlnili. Tyto adorující diskuze podvodníků, jsou více než trapné a osobně mne doslova uráží, když lidé jako vy, se snaží na podvodu ještě „vytřískat“ nějaký ten společenský kapitál. Proto se také podobným, naprosto irelevantním diskusím u nás tak daří, právě díky lidem jako jste vy, kteří jsou neobjektivní, podvádějí a ještě se snaží být miláčkem davu, i když by bylo pro ně lepší spíše nevylézat z "nor", takže PODVODNÍCI NA VŠEM, NIKDY VÍCE!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2015 21:47:26, absolvent VSEM) Jako absolvent VŠEM tvrdím, že správný nadpis tohoto „příspěvku“ měl být, „PODVODNÍCI NA VŠEM, UŽ NIKDY VÍCE.
    VŠEM vyloučila studenty, kteří podváděli se zkouškovými testy, respektive docházkou, která na uvedené měla vliv (uvedené je ve vnitřních předpisech školy, které jsou opravdu všem přístupné, takže i lehce dohledatelné, zároveň je tam i uvedeno, že za hrubé porušení vnitřních předpisů se navrhuje vyloučení ze studia, stačí se tedy před zahájení studia s danou skutečností seznámit, aby pak člověk nebyl možná nemile překvapen).
    VŠEM si dovolila pouze to, co každá jiná instituce (soukromá), či člověk, pokud nejsou dodržována stanovená pravidla, zákony nebo dané podmínky. Jako zaměstnavatel propustím zaměstnance, který podváděl s docházkou do zaměstnání, takže mu byla neoprávněně vyplacena mzda, která mu nepatřila, tak jako studentům body ke zkoušce, které je jim nenáležely (jsem jako zaměstnavatel vinen a zaměstnavatelé nikdy více?). Rozvedu se s manželkou, či rozejdu s přítelkyní, protože mne v manželství, či vztahu podvádí (jsem jako podvedený vinen a manželství a vztah tedy již nikdy více?). Zabavím neplatiči předmět splátek, protože nesplácí své závazky (jsem jako banka, která utrpěla finanční újmu, vina a půjčky nikdy a nikomu?).
    Všichni v našem státě halasně brojí proti korupčnímu jednání, všichni chtějí mít poctivou společnost, řádné a spořádané okolí, či spoluobčany, kteří tato pravidla budou respektovat, každý zároveň chce, aby se s ním jednalo čestně, spravedlivě a podle platných zákonů, či pravidel. Pokud ovšem nastane situace, že dotyčný tyto hranice překročí, tak by ona hranice přísnosti neměla být najednou přece tak přísná, že? Nejednou se vždy vyrojí téměř nevinní až svatí provinilci, kteří si rádi přihřejí svou populistickou a ublíženeckou polévku, a to jen proto, že se snaží o zkreslování, lhaní a mystifikaci, aby svůj čin, nejen před svým svědomím, ještě snad i veřejně ospravedlnili. Tyto adorující diskuze podvodníků, jsou více než trapné a osobně mne doslova uráží, když lidé jako vy, se snaží na podvodu ještě „vytřískat“ nějaký ten společenský kapitál. Proto se také podobným, naprosto irelevantním diskusím u nás tak daří, právě díky lidem jako jste vy, kteří jsou neobjektivní, podvádějí a ještě se snaží být miláčkem davu, i když by bylo pro ně lepší spíše nevylézat z "nor", takže PODVODNÍCI NA VŠEM, NIKDY VÍCE!!
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2015 18:18:24, j. vrtulka) Jeden nejmenovaný donedávna prominentní a mediálně stále slavný politik, ale rovněž tak absolvent prestižního studijního oboru, byl nejvíce frustrován ze skutečnosti, že chytili zrovna jeho a přitom prý věděl o dalších svých známých, kteří dělali nebo ještě stále dělají to samé a nic. Podle toho vypadala i následná část jeho obhajoby, respektive omlouvání daných činů ve stylu, „ostatní to samé dělají také, tak proč zrovna já mám být potrestán“. Je tedy špatné, že byl dotyčný potrestán, i když podle svých slov nic neprovedl (v zásadě má i pravdu, protože rozsudek je nepravomocný) a ostatním to, nejen podle něj, stále prochází... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2015 17:54:50, vsem) Registrace docházky je a byla vždy dobrovolná, kdy si stačilo přečíst nejdříve pokyny pro Docházkový a registrační systém (něco jako návod na použití), respektive se v budově školy v rámci své výuky neregistrovat, když jsem na dané výuce nebyl jako student přítomen. Kontroly probíhají vždy namátkově a uvedené "podvádění" není první případ, kdy se podobná záležitost již řešila a v nejbližší době bude i znovu projednávat. VŠEM vyloučila i své bývalé absolventy. Obecně někteří studenti mají tendenci podvádět a velmi těžko se dá tato skutečnost na vysokých školách (veřejných, státních nebo soukromých) asi zcela potlačit. Je to podobné jako s korupčním jednáním nebo klientelismem v naší společnosti, kdy někteří takové jednání berou jako samozřejmost (ostatní také, proč ne já) a ani si nepřipouštějí, že jde o něco "protiprávního nebo podvodného (viz oblíbené Ctrl Cizí a Ctrl Vlastni). Takže ano, podvádí se, podvádělo se a dál se bude asi i podvádět, ale v zásadě jedinou obranou dotyčného je, nesmí Vás přitom chytit. Při silničních kontrolách v síti PČR také neuváznou pravděpodobně všichni, kteří páchají dopravní přestupek, kdy jedinou možností je opravdu asi jen prevence a i ty drakonické tresty, které stejně některé jedince neodradí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2015 16:28:21, Veronika) Jsem byvalou studentkou VSEM. Byla jsem take vyhozena ze studia na zaklade zneuziti registracniho systemu tzn. ucast na zkousce behem vyuky. Skolu jsem navstevovala pravidelne, nikoliv za ucelem ziskani plusovych bodu, nybrz protoze jsem se chtela neco noveho naucit. Bohuzel jsem byla vhozena do stejneho pytle se studenty, kteri podvadeli umyslne. Byla jsem potrestana naprosto stejne jako oni a to: VYHAZOVEM. Ja jsem pouze chodila poctive do skoly. Takze si nemyslim ze VSEM reagovala spravedlive jak uvadi a brani se.

    Dokonce vim, ze ma byvala spoluzacka udelala stejny prohresek jako ja, a ve studiu na vsem pokracuje dal. A to pouze z toho duvodu, ze tam jiz vystudovala bakalarsky program.

    Dale co se tyce kontroly dochazky a rozdavani jiz jednou zminovanych 20 plusovych bodu... Za celou dobu meho studia na skole, moji spoluzaci vedome podvadeli, cipovali dochazku a prochazelo jim to bez problemu. SKOLA NIC NEKONTROLOVALA A NIKDO NIC NERESIL. Body samozrejme rozdavali a pricitali zvesela :) Az do osudneho dne, kdy jeden student pipal dochazku dalsim 10 studentum. Do te doby byla kontrola nulova.





    reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  2. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  3. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  4. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  7. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  8. Recenze VŠEM - Ostatní
  9. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  10. Za mě VŠEM ano! - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.