VŠEM nebo VŠFS?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.07.2013 22:33:43, Anet, zhlédnuto: 2651x, reakcí celkem: 34Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se studiem MBA na těchto školách. Jsem momentálně na Univerzitě Hradec Králové a ráda bych přestoupila na soukromou školu na kombinované studium se zaměřením na marketing. Vzhledem k tomu, že jsem byla na jeden semestr erasmus student, tak bych vyžadovala trošku západnější styl výuky, protože se to s českým stylem výuky nedá absolutně srovnat. Momentálně mi je sympatičtější spís VŠEM, ale pokud mě někdo chce vyvést z omylu, tak prosím do toho :)

Email: aneta.cermanovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 17:48:15, Option) S TOUTO MYŠLENKOU JEDNOZNAČNĚ NESOUHLASÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já na VŠFS studuji Marketing a nepracuji za pokladnou. Získal jsem slušně placenou pozici v Reklamce. POPRAVDĚ ANI NEVÍM O NIKOM, KDO BY V NAŠEM ROČNÍKU NA NĚJAKÉ PODŘADNÉ POZICI PRACOVAL. BUĎ DĚLAJÍ V OBORU A NEBO MAJÍ SLUŠNÉ POZICE V JINÝCH OBORECH ČI RODINNÝCH FIRMÁCH, A NEBO JEN STUDUJÍ NA COŽ PŘI PREZENČNÍM STUDIU MAJÍ PLNÝ NÁROK. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 17:37:24, Jednoznačně VŠFS) Pokud se budete chtít opravdu něco naučit a chcete si platit za kvalitní vzdělání, tak jednoznačně volte VŠFS. Bohužel na tu školu hází špínu na všech fórech lidé, kteří tu školu viděli pouze z tramvaje :D viz. Inkvizitor (Ten je snad zaplacený, aby tu školu haněl všude). Na škole je jeden z nejlepších oborů Marketingová komunikace a Řízení podniku. Kdo si troufne na složité obory, tak může zvolit IT (UČÍ HO ZDE PROFESOŘI Z UK, ČVUT). Dále se dá studovat v AJ MBA obory, které jsou naprosto srovnatelné s UNYP. Na VŠFS si cením nejvíce přístupu profesorů. Nejste pro ně jen číslo a nejste jim lhostejní, jako na veřejných Vysokých školách. Dá se s nimi i spřátelit a rozhodně nevyhazují od zkoušek jen proto, aby topili a dělali příkoří. Co se týká úrovně při zkouškách, tak povídačky o deseti stránkové sjetině jsou blábol. Na vše je nutné si koupit učebnice a učit se buď z nich nebo ze skrypt. Kdo se učí pouze z oněch sjetin, tak dost riskuje a ne vždy se to vyplatí. Kdo by řekl, že je to nešvar pouze soukromek, tak se zase mýlí. Na VŠE, ČZU, ČVUT... najdete rovněž stránky s těmito sjetinami. Já osobně mám ze všeho zatím Ačka, na zkoušky se učím v průměru tři dny až týden. Velkou výhodou je, že spoustu učebnic napsali profesoři VŠFS a jsou srozumitelné. Prvák je trošku záhul. Zvlášť pokud je v oboru matematika. Dále jde zejména o Mikroekonomii a Makroekonomii, kterou se člověk musí naučit z knížek, jinak letí. Další kachna, která se na netu objevuje, je nízká inteligence posluchačů. Spousta lidí co příjdou na VŠFS má gymply a obchodky. Nejedná se o lidi z účňáků ;). Velkým přínosem, jsou hlavně informace použitelné v praxi a sociální kapitál získaný během studia.

    Škola mě rozhodně baví a pokud jde o marketing, tak u lidí podporuje hlavně kreativitu, takže ji doporučuji.

    PS. Mám srovnání s ČZU, na které mám vystudovaný již jeden obor. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 16:00:22, Inkvizitor) Píší si pokladní v supermarketech na jmenovky akademické tituly? Nevíš? Tak až s tím budeš mít zkušenosti, nezapomeň poreferovat. Tzv. pohodové studium oboru, po jehož absolventech již dávno není poptávka typu "bereme všechno", je totiž nejleší cestou pod most. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 15:24:24, Miloouš) Z VŠEM jsem po první trimestru utekl mílovými kroky. Naprostá arogance př vyučování - např. neslyšíte, tak si dojděte na ušní na třídu zhruba 80 lidií, stejné problémy s měněním pravidel hry apod. Co bylo naprosto tragické bylo prostředí, je fakt, že to bylo ještě v době kdy vyučovali v hotelu Krystal, ale už jen to je dostatečně vypovídající. Jednoznačně VŠEM nebrat. Nakonec jsem šel do VŠFS. Sice co semestr, tak narazím na zbytečný předmět s podivným výkladem či učitelem, ale pořád je to stokrát lepší než VŠEM. Pokud bych šel studovat hned po maturitě, šel bych na VŠE, ještě lépe bych se snažil dostat na školu mimo ČR. Jako distanční studium je VŠFS ideální, dle mého jako jediná soukromá univerzita má budoucnost a je o ní dostatečně slyšet. Navíc na ni učí z valné části kvalitní profesoři. Samozřejmě můžu jmenovat jména tragédů jako Mihola, V.ladimír Novák apod. Snad jen ta cena a někdy zbytečný předmět, či hodinama poddotovaný předmět. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2013 14:56:41, Rádik) Ahojky, doporučuju Všfs. Je to skvělá škola, sama uvidíš. Vstřícnost profesorů, zkoušky všechny v pohodě zvládnutelné, marketing tam studuju taky a vybrala sis fakt dobře, je to ten nejlehčí obor na škole. :-) reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  2. VŠFS vs VŠEM - Ostatní
  3. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  4. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. MUP nebo VŠFS???? - Výběr vysoké školy
  6. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  7. VŠFS nebo VŠO?? - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  8. VšFS - Marketingová komunikace - kombinovaná forma - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. Studium na VŠEM - rozhodně nedoporučuji !!!!!! - Ostatní
  10. Máte zkušenosti s VŠEM či BIVŠ?Prosím písněte sem. - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.