IES UK, VŠE, ESF MU nebo VŠEM


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.02.2023 02:28:53, Sára, zhlédnuto: 990x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla bych studovat ekonomii na nejlepší vysoké škole v ČR. Na internetu jsem zjistila, že mezi nejlepší ekonomické VŠ patří IES UK, VŠE zejména NF a FFU, ESF a VŠEM.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 21:13:37, Vít Běhal) Rozhodně zvol Všem. Studuji na Všem již třetím rokem. Studium jsem si zvolil na doporučení kamaráda. Na Všem můžete studovat, ve 4 cenových kategoriích a to Klasik, Standart, Premium a Exlusive. Já sám studuji v cenové úrovní Klasik za což se platí 20 tisíc ročně. Studium jde v pohodě zvládnout. Klasik má podmínky takové, že musíte mít 20 kreditů za studentské aktivity za rok, 8 kreditů za písemné práce a 20 kreditů za PA, což jsou něco jako povinně volitelné předměty. Když se na školu trochu zaměříte a nebudete to flákat, tak se dá škola naprosto v pořádku vystudovat bez doplácení. A výborné je také studijní oddělení na kterém jsou každý den minimálně na infolince. Důležitá je také výuka, kdy učitelé jsou lidé z praxe, kteří jen dokola neopakují učebnici. Všem bych určitě doporučil všem, kteří nevý, jakou školu studovat, jelikož její záběr je opravdu velký. reagovat zde
    Email: vit.behalgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:59:22, Inkvizitor) To zní dobře, já jsem sice MUDr. ale asi si půjdu udělat druhej doktrát na VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:57:39, Doktorand VŠEM) Ahoj, studuji na Vysoké škole ekonomie a managementu a musim říct, že jsem velmi spokojenej. Vybral jsem si doktorský studijní program DBA Global crisis management, protože mám krizi středního věku a mam tak s tímto oborem již praktické zkušenosti, studium DBA dokonce předčilo me očekavani protože management krize středního věku studuju dokonce z mezinárodní perspektivy. Zázemí školy, vyučující, informační systém a všechno je skvělý, vůbec neváhej a přihlaš se na VŠEM. Věřim, že v praxi pak najdu skvělý uplatnění případně budu moct dělat světovou vědu na nějake prestižní univerzitě. Ph.D. programy na veřejných vysokých školách jsou na nic, max tě připraví na dráhu odborného asistenta za 24tis. hrubého měsíčně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:42:23, Jan Malý, MBA et MBA, BBA, DBA, LL.D. MA) Kateřina má pravdu, hlavně na VŠEM působí renomovaní ekonomové jako já, kteří mají zahraniční zkušenost a mezinárodní tituly z předních světových univerzit jako je Institut CEMI, European Business school s.r.o, Ústav práva a právní vědy a Apsley Business School London, Cambridge Business School s.r.o, European School of Business and Management s.r.o, Cardiff academy s.r.o, Oxford Business Education Institute s.r.o aj. Pedagogové VŠEM tak oproti vyučujícím na zkostnatělých veřejných vysokých školách nezůstávají pouze na českém rybníčku. Doporučuju VŠEM! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:42:21, Jan Malý, MBA et MBA, BBA, DBA, LL.D. MA) Kateřina má pravdu, hlavně na VŠEM působí renomovaní ekonomové jako já, kteří mají zahraniční zkušenost a mezinárodní tituly z předních světových univerzit jako je Institut CEMI, European Business school s.r.o, Ústav práva a právní vědy a Apsley Business School London, Cambridge Business School s.r.o, European School of Business and Management s.r.o, Cardiff academy s.r.o, Oxford Business Education Institute s.r.o aj. Pedagogové VŠEM tak oproti vyučujícím na zkostnatělých veřejných vysokých školách nezůstávají pouze na českém rybníčku. Doporučuju VŠEM! reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. MUP nebo VŠEM? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  3. MBA - VŠEM nebo LIGS - Výběr vysoké školy
  4. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  5. ????VSEM nebo Skoda Auto VS???? - Ostatní
  6. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  7. VŠEM - Komunikace a lidské zdroje - Ostatní
  8. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  9. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  10. Ahoj všem!!! - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.