IES UK, VŠE, ESF MU nebo VŠEM


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.02.2023 02:28:53, Sára, zhlédnuto: 990x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla bych studovat ekonomii na nejlepší vysoké škole v ČR. Na internetu jsem zjistila, že mezi nejlepší ekonomické VŠ patří IES UK, VŠE zejména NF a FFU, ESF a VŠEM.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2023 12:38:13, Student VŠEM) VŠEM reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2023 12:43:31, Bc. Tomáš Vřed) Pokud chcete být odborníky v oblasti práva, tak dopočujuji studijní specializaci Právo a právní věda. Tato specializace z Vás udělá daleko lepší právníky, než studium na zkostnatělých právnických fakultách. Místo soudců Ústavního soudu, NS, SDEU apod., uznávaných profesorů a docentů, případně předních českých advokátů Vás budou učit takové kapacity jako například JUDr. Svoboda nebo JUDr. Brezina.
    reagovat zde
    Web: PrávníkzVŠEM.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2023 21:16:45, Student VŠEM a MFF UK) VŠEM je velice kvalitní a náročná vysoká škola přesto, že již 3rokem studuji program obecná matematika na MFF UK, tak musím říct, že zkouška z předmětu Logika na této škole byla opravdu náročná. Troufnu si říci, že i daleko náročnější než jakákoliv zkouška, kterou jsem doposud na MFF UK absolvoval. VŠEM je sice renomovaná VŠ, studium se zde opravdu vyplatí protože zaměstnavatelé na jméno VŠEM slyší, přesto si ale někdy říkám zda mi to za to úsilí stojí a jestli jsem raději neměl zvolit lehčí vysokou školu typu IES UK nebo NF VŠE. Případně PEF ČZU nebo MUVS kde by na zkoušky stačily 3 hodiny učení, ne jak na VŠEM kde se mnohdy musím připravovat na zkoušky i 14 dní, přičemž to je velice hraniční a nejednou jsem musel využít opravného pokusu. O vysoké prestiži VŠEM také svědčí zkušenost, že kdykoliv na MFF UK zmíním, že zde studuji, tak se mi dostává uznání a to jak od profesorů, tak studentů v ročníku. Nikdo nemůže pochopit jak tuto náročnou školu mohu zvládat, protože oni měli problém vystudovat MFF UK, natož ještě souběžně studovat na VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2023 21:05:17, Top manažer z VŠEM) Díky studiu na VŠEM jsem dnes ve vrcholovém managementu v mezinárodním korporátu a beru statisíce měsíčně. O podobných pozicích se může absolventům teoretických a zkonstnatělých veřejných vysokých škol pouze zdát. Tyto dobře placená místa jsou vyhrazena pouze pro kvalitní uchazeče, tj. absolventy Vysoké školy ekonomie a managementu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2023 16:21:35, Absolvent VŠEM) Díky studiu na VŠEM dnes úspěšně podnikam a vydělávám miliony korun měsíčně. Tohoto úspěchu bych nikdy studiem na zkostnatělých veřejných vysokých školách nedosáhl. Jednoznačně VŠEM. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. MUP nebo VŠEM? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  3. MBA - VŠEM nebo LIGS - Výběr vysoké školy
  4. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  5. ????VSEM nebo Skoda Auto VS???? - Ostatní
  6. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  7. VŠEM - Komunikace a lidské zdroje - Ostatní
  8. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  9. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  10. Ahoj všem!!! - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.