
o studium bakalářských a magisterských oborů na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 23. srpna od 13:00 na adrese školy v Praze 5 ve Stodůlkách
a na regionálních pobočkách. Všichni, kteří přijdou do pražské centrály vysoké školy, získají slevový poukaz v hodnotě 1000 Kč na studium prvního semestru.
Uchazeči, kteří se chtějí vzdělávat buď v prezenční, nebo v kombinované formě, jsou zváni na Den otevřených dveří, kde se od zástupců školy dozvědí důležité informace o studijních oborech, obsahu studia a organizaci akademického roku 2012/2013. Návštěvníci budou také moci nahlédnout do poslucháren, seminárních místností, počítačové učebny, knihovny či dalšího zázemí, které tato vysoká škola nabízí.
Další informace získáte u kontaktní osoby:
Michaela Žáková
PR Manager
Médea Public Relations
Tel.: 241 004 500
Telefon: 724 133 608, Email: mzakmedeacz