Ahojky, jsem přihlášená na kombinované studium. Nevíte někdo, co to obnáší při zaměstnání z úředního hlediska? Kde se to má nahlásit , jestli mám nějaké úlevy (je mi 24 let) apod.Email: r.brunapostcz
Ahojky, jsem přihlášená na kombinované studium. Nevíte někdo, co to obnáší při zaměstnání z úředního hlediska? Kde se to má nahlásit , jestli mám nějaké úlevy (je mi 24 let) apod.