...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.08.2005 08:47:56, Skřítek, zhlédnuto: 329x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, jsem přihlášená na kombinované studium. Nevíte někdo, co to obnáší při zaměstnání z úředního hlediska? Kde se to má nahlásit , jestli mám nějaké úlevy (je mi 24 let) apod.

Email: r.brunapostcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2005 09:50:04, Helena) Neobnáší to vůbec nic:). Jako studentka kombinovaného studia nemáš nárok na žádné daňové úlevy (to jen při denním studiu). Studuji 3. rokem kombinované studium a tohle jsem si ověřovala.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2005 16:08:09, Skřítek) Helčo, díky. Volala jsem totiž všude možně a nikdo mi nebyl schopný pořádně nic říct. Nevíš ještě, jestli musím někam dávat potvrzení o studiu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2005 16:12:59, Skřítek) Jani, já jdu na ekonomku. Tadytoho oboru jsem se nikdy ani nedotkla, takže uvidíme, co to se mnou udělá :D Jsem většinou optimista, takže se do školy celkem těším. Asi nad tím po práci budu usínat, ale snad to půjde ;). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2005 17:05:48, Romča) Já tobě taky. Třeba se tu za půl roku potkáme a řekneme si první dojmy - buď :) a nebo :( ... Ale doufejme že to "buď" ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2005 17:24:18, Roman) Hele s tim kombinovaným studiem. A já jsem toho názoru, že pokud studuješ VŠ i v kombinovaném studiu máš v určitém případě nárok na daňový odpočet a nárok na dávky dle zákona o sociální podpoře:)
    Těmi podmínkami je, že při kombinovaném studiu nebudeš mít výdělečnou činnost dle §10 ZoSSP (117/1995). Slovy normálního člověka, nebudeš zaměstnána, nebudeš podnikat a nebudeš nahlášena na ÚP jako žadatel o práci:)
    S pozdravem
    Roman Hnilička DiS
    právě začínající student na FSE UJEP kombinované studium:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2005 19:36:10, Skřítek) Ahoj Romane, tak to možná budeme kolegové - na jakém jsi oboru? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2005 19:43:56, Skřítek) Romane, tím pádem jsi mi také potvrdil, že žádné výhody mít nebudu, protože už pracuji. Hmmm, tak to se opravdu nedá nic dělat. S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2006 10:33:44, Helena) Nějak jsem zaspalaS08. Teď už jsem Bc. z FSE UJEP, poslední půlrok kombinovaného studia byl opravdu hodně náročný (zejména psát bakalářku a přežívat všechny zkoušky). Jinak samozřejmě v práci je největší zápřah zrovna když se člověk potřebuje učit..zákon schválnosti. Tvrdý zápřah byl také ze začátku, kdy jsou všeobecné předměty a než si člověk zvykne se učit. Teď mě spíš trápí přijímačky na navazující magisterské:( reagovat zde
    Email: benesovahcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2006 07:53:54, Petra) Taky jsem letos zkusila přijímačky na kombinované studium na FF. Pravdou je, že jsem si myslela, že takové studium probíhá o víkendech. Což by mi maximálně vyhovovalo, protože jsem zaměstnaná. Docela šok jsem ale zažila, když jsem si tuto domněnku ověřovala na studijním oddělení a bylo mi sděleno, že výuka bude probíhat vždy ve středu S08 Takže jsem včera sebrala veškerou odvahu a šla za šéfem, abych to s ním probrala. Naštěstí souhlasil. Ale musím uznat, že mi to celkem zkomplikuje život...s tím jsem nějak nepočítala S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2006 22:32:23, Helena) Helčo
    to magisterské studium se dá dělat taky jako kombinované studium? Jinak gratuluji ke zvládnutí Bc., jsi pašák. Taky se těším, až to budu mít za sebou. Bojuji teď momentálně s matikou. Jaká zkouška se ti zdála na UJEP nejtěžší? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.07.2006 10:16:49, Helena) Magisterské je na UJEPu bohužel jen denní (zatím, ale plánuje se dalkové!), přesto jsem to zkusila, ale nedostala se. Včera jsem se dostala na VŠE, tam je distanční, snad to přežiju:). Na UJEPu byla určitě nejhorší matika - respektive kvůli ní jsem musela chodit na doučování (přeci jen 5 let po SŠ a s tím málem přednášek co mají dálkaři). A v posledním ročníku pak zkouška z EU. To ostatní se dalo ustát:). reagovat zde
    Email: benesovahcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2006 21:10:13, Marta) Ahoj, já mám za to, že slevy na dani i při kombinovaném studiu jsou, ale jenom do 26 let věku, takže bys ještě nárok určitě měla! Ptala jsem se na to nedávno, akorát, že mě už se sleva netýká:-) Normálně si zavolej na finanční úřad, tak ti to řeknou na sto procent. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.08.2006 06:40:56, Monika) Ahoj, na ty úlevy se zeptej na finačním úřadě, jak praví Marta. Jinak si zjisti ve který den a jak často budeš mít konzultace a pokud Ti to bude zasahovat do práce, promluv si ze zaměstnavatelem. Měl by být o tom informován. Přeji hodně úspěchů při KS (taky budu studovat). :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.12.2006 21:36:57, mms.m) Ahoj. Ulevy u kombinovaneho studia nejsou. Letos jsem ukoncila dalkove bakalare a uvazuji o navazujicim magisterskem programu. Nejsem prilis silna v matice.... zvazuji VSFS, BIVS, VSEM, CZU nemáte nekdo zkusenosti? diky reagovat zde
    Email: mms.mseznamcz, ICQ: 256820066

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.