Ahoj, je tu někdo, kdo by mi mohl poradit. Studuju VŠ s němčinou a chtěla bych si přibrat ještě nějaký další jazyk. Zkoušela jsem aj, ale to zvládnu max. konverzaci, číst a psát už je problém. Máte někdo zkušenost s nějakým lehkým, ale užitečným jazykem? Díky za každé info.Email: dilamseznamcz