Obory jen pro studium?

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.07.2008 11:29:58, Bára, zhlédnuto: 968x, reakcí celkem: 31Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, mám možná trochu zvláštní dotaz. V katalogu vysokých škol je mnoho oborů jako filosofie, animátor sportovních aktivit, historie literatury....Zajímalo by mě, s jakým cílem jste na podobné obory šli a co myslíte, že pak budete dělat (čím se živit?). Mám na mysli i další obory, u kterých se v oboru uplatní jen pár lidí a to ještě za neveliké peníze...Díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 14:03:17, fero) Spousta univerzit (a to i renomovaných, např. ZČU) založila humanitní obory, které masově přijímají méně nadané studenty. Vycházejí vstříc společenské poptávce lidí, kteří si netroufají studovat technický obor. Úroveň je pak přirozeně nevalná. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 14:00:05, Bára) Cenu práce stanovuje trh...Zřejmě o filosofy není takový zájem a především je neplatí velké nadnárodní firmy.

    A on je taky rozdíl umět jazyky, mít praxi a vybojovat si místo v právu a nebo číst knížky a nad nima diskutivat. Já osobně stíhám oboje, ne tak filosof reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 13:51:29, Jitka) A stěžují si i oprávněně, podle mého. V civilizované a vyspělé společnosti by to nemělo být tak, že si vydělají jen právníci a programátoři, zatímco učitelé, lékaři, jazykoví odborníci a vědci ať klidně dřou bídu. Společnost potřebuje tyto všechny a měla by je také po zásluze ohodnotit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 13:47:51, Bára) No jo, takže učitel... Jinak já ybch zase psychologovi nevěřila, bez patřičného vzdělání. U nás musíme mít filosofii povinně.

    Jazyky jsou užitečné, to ano.

    No, já rozumím, že ten člověk s tím musí počítat. Ale spousta lidí s tímhle nepočítá vůbec, co já vím, a pak si stěžují. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2008 12:48:45, Alte) Mám kolegu, který to vystudoval. Částečně učí, částečně pracuje na nějakých projektech EU. Také pracoval v jednom komunitním centru jako terapeut a analytik(psal politologické rozbory). Musím říci, že dnes bych šel jedině k psychologovi, který má hluboké filosofické vzdělání. Jinak si všimněte, že tyto obory už se studují jako dvojkombinace (často třeba s jazyky), on to má s anglistikou, takže taky překládá. Ale s tím asi člověk také musí počítat, že to uplatnění nebude takové. Když jde někdo studovat medicínu či učitelství, tak ví, že to je otročina za nuzný peníz... ale stejně si to vybere. A myslim, že všichni bychom měli být rádi. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Odvolání na VŠE FINANCE (na ostatní obory FFU přijata) - Výběr vysoké školy
  2. Dva obory - Ostatní
  3. Prodám materiály k szz a studiu-učitelské obory - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Přírodovědné obory VŠ - Informace o studiu
  5. Obory - Ostatní
  6. Definiční obory?! - Ostatní
  7. Obory na VŠCHT - Výběr vysoké školy
  8. Poradenství v odborném vzdělávání (a podobné obory) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. VŠE FFÚ - magisterské obory - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Na jaké obory VŠ se dá lehce dostat? - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.