Poradenství v odborném vzdělávání (a podobné obory)


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.06.2017 17:24:59, Panda002, zhlédnuto: 496x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

chtěla bych se zeptat, zda někdo nestudoval nebo nestuduje na ČZU na Institutu vzdělávání a poradenství obor "Poradenství v odborném vzdělávání".

Tenhle obor jsem našla v ČR pouze na této škole. Zajímalo by mě uplatnění a jak vás obor bavil. Dá se to srovnávat např. s Učitelstvím praktického vyučování a odborného výcviku na MENDELU nebo se tyhle obory hodně liší? Na Masaryčce jsem našla jako asi nejpodobnější obor Sociální pedagogiku a poradenství, ale asi taky nejde o úplně to samé. V úvahu pro mě připadá jen Praha nebo Brno.

Co se týče dálkového studia na ČZU, výuka prý probíhá 1x za měsíc přes víkend (pátek a sobota). Bydlím ale daleko, takže bych tam musela někde přespat nebo jak vy dálkaři tohle řešíte? :D

Ocením jakékoliv informace o tomto oboru, zkušenosti a hlavně jestli se to dá studovat i jinde nebo je tenhle obor jedinečný.
Díky za odpovědi :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2017 14:04:11, x) Nahlédl jsem na obor a obávám se (=jeví se mi to tak), jde o obor připravující víceméně úředníky ve školství, nejde o učitelství praktických/odborných předmětů. Tedy obor je asi jedinečný, ale navzory jedinečnosti to nejspíš nebude s uplatnitelností nic moc. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2017 19:54:32, Panda002) Asi to tak bude, na ČZU nejspíš nejde o učitelství, ale je to zaměřené trochu jinak. Jinde jsem takový obor nenašla, takže nejspíš není jiná možnost, než ho studovat v Praze. Škoda, že sem nikdo pořádně nechodí a neodpoví, abych se na to mohla blíž zeptat :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2017 21:28:29, Aja) Ahoj, ja studuji Poradenstvi v odbornem vzdelavani na CZU. V zari jdu do tretiho rocniku. Obor mne bavi, ale ucitelskou kvalifikaci zde neziskas. Uplatneni zalezi na tom, zda bys chtela pokracovat na navazujicim magisterskem studiu, pokud ne, tak napr. do personalistiky ti tento bakalar bohate staci. Jsem rada, ze jsem si tento obor zvolila, protoze diky nemu mam prehled o andragogice, karierovem poradenstvi, psychologii a pedagogice. Nejcasteji se absolventi hlasi na magistra na Andragogiku a personalni rizeni na UK ci Management vzdelavani. Ja se rozhodla pro specialni pedagogiku. Pokud bys chtela ucit, je mozne se prihlasit na ucitelstvi pedagogiky apod.
    Kdybys mela dalsi dotazy, napis :) reagovat zde
    Email: aji.slavikovagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. VUT Brno - daňové poradenství - Informace o studiu
  2. 2 BAKALÁŘSKÉ OBORY??? poraďte, prosííím - Informace o studiu
  3. obor Sociální pedagogika a poradenství - Ostatní
  4. UJAK obor vzdělávání dospělých - Ostatní
  5. kurz celoživotního vzdělávání - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Medicína vs přírodovědní/přidružené obory? Návrh oborů - Výběr vysoké školy
  7. Slezská univerzita v Opavě - Celoživ. vzdělávání - Slezská univerzita v Opavě
  8. VŠJAK - vzdělávání dospělých - Ostatní
  9. Kombinované obory na Mendelu - Mendelova univerzita v Brně
  10. Pedagogická fakulta - obory - Masarykova univerzita

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.