Ahojda lidičky, chtěla bych se zeptat, jak jste spokojení na ČZU v Praze? Já se tam tento rok hlásím a tak by mě zajímaly vaše názory na školu, výuku, zkoušky... Předem děkuju za odpovědi! Email: zemanova.zuzanaemailcz
Ahojda lidičky, chtěla bych se zeptat, jak jste spokojení na ČZU v Praze? Já se tam tento rok hlásím a tak by mě zajímaly vaše názory na školu, výuku, zkoušky... Předem děkuju za odpovědi!