...

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 17.11.2005 16:22:31, Jarka, zhlédnuto: 129x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, chtěla bych poradit.Jsem od Ostravy a chtěla bych si dodělat VŠ - bakalář - dálkově. Mám již 20 let praxe v ekonomice, ale nevím, kterou VŠ,kde není hodně matematiky.Uvažuji o oboru veřejná správa,ale nevím kde. Kde by se to dalo líp zvládnout - buď Slezská univ. v Opavě, Ostravská univ. nebo snad Karviná. Samozřejmě je to i o přijímačkách. Fakt si nevím rady.Tlačí na mě i zaměstnavatel, ale mě to taky láká. Poradí někdo?
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2005 07:50:41, Lenka) Ahoj Jarko, tak pokud mám správné informace, tak v OV jsou jen placená dálková studia (VŠB, pak je tam tuším nějaká ta soukormá s ekon. zaměřením) No a SLU má ekonomickou fakultu v Karviné. Já tam právě začla dálkové studium a matika je jen v prváku, teda pokud ji uděláš. No a přijímačky:-) Letos brali snad všechny. reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2005 20:04:03, Jarka pro Lenku) Lenko, prosím Tě,a přijímačky byly jaké?Společenské vědy a nebo i matematika.A jak často do školy jezdíš.Je to na domluvě nebo přímo dané např. 1x za týden.Nejspíš budu muset v den otevř. dveří SLU navštívit a vše si pořádně pozjišťovat.
  Myslela jsem,že bych dojížděla do Opavy.Děkuji. reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2005 00:14:42, Radek) Jarko, mrkni na opf.slu.cz, je to opravdu v Karviné, bakalářské kombin.studium veř. eko a správa tam je, letos je oproti loňsku změna - viz podmínky k přij. zk na Obchodně podnikatelskou fakultu Slezské univ - bude to test studijních předpokladů - uchazečům kteří se přihlásí zašlou okruhy a doporuč.liter. ke zk. Ještě loni byly přijímačky jiné-matika,jazyk, společ.vědní a ekon.přehled - dají se najít ukázky v archivu stránek. Spíš si myslím že se ti ale budou hodit testy stud. předpokladů co jsou na stránkách MU v Brně - www.rect.muni.cz/TSP_2005/. Je to spíš na způsob testů inteligence než znalostní. Matika po 20 letech bude asi trochu boj, ale všechno se dá naučit, když je snaha. Hodně zdaru reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2005 08:51:45, Lenka) Jarko,studium není klasické kombinované, ale je formou e-learningu, takže do školy jezdím 3x za semestr, tzn. cca 1/měsíc, takže nemáš přednášky, cvika atd. Musiš se učit sama, a veškeré materiály máš na dostupné na moodlu, tj. web zřízení speciálně pro e-learning. Přjímačky jsem měla z toho co Říkal Radek, dokonce je jde najít na webu opf. Pokud někdo měl nějakou zkoušku z jazyka(státnice, certifikát) nebo v matice nějakou vyhranou soutěž, tak mohl děkana požádat od prominutí přijímaček z t jaz. mat. Ale nevím, jak to bude teď, když budou jen ty stud. předpoklady. Každopádně www.opf.slu.cz a vše co potřebuješ se tam dozvíš. reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.11.2005 18:04:17, Jarka) Děkuji Lenko a Radku za odpovědi, jsem zase o něco chytřejší. V každém případě mě to velice láká, ale určitě to nebude procházka růžovým sadem.
  Díky a mějte se fajn.:) reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 21.05.2024 23:03:26.