nepřijetí z důvodu nedostavení se k přijímací zkoušce?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.07.2021 23:36:22, Veronika, zhlédnuto: 16185x, reakcí celkem: 14Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj! Chci se zeptat, jestli má někdo ten stejný problém, že ho nepřijali z důvodu nedostavení se k přijímací zkoušce? Mi nepřišla k přijímací zkoušce ani žádná pozvánka a dočetla jsem se na stránkách školy, že ty zkoušky organizují příslušné fakulty, tak to mi měli poslat pozvánku, ne? Na jiných školách to tak totiž funguje .... Pak jsem si začala myslet, že zkoušky neorganizovali, jako tomu bylo minulý rok, co jsem se dočetla, ale očividně ne :-) Díky moc za informace

Email: sykorova-vercaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2021 10:15:49, Eliška) Ahoj,
    tenhle rok to bylo založené na Scio testech ze ZSV a AJ. K těm se musíš přihlásit sama. Dočteš se to na stránkách akademie. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2021 19:44:14, Palko) To je sice fajn, ale takové věci by měly být oznámeny pořádně a pro jistotu několikanásobně. Za mě selhání školy. reagovat zde
      Email: palobabela1982emailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2021 20:13:48, Darwin) Však mají na svých stránkách napsaný jak probíhá přijímací řízení: www.polac.cz/uchazec/term_prihl21.pdf reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2021 20:44:18, alcam) To není selhání školy, ale uchazeče. Na webovkách to měli napsáno v informacích jasně. Navíc, pokud se nepletu, tak jsou Scio testy použity jako přijímací zkoušky už několikátý rok - minimálně od školního roku 2018/19, kdy je psali mí tehdejší spolužáci. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2021 14:36:49, Andrea) Ano, škola v informacích uvádí: "Přijímací řízení pro bakalářské a navazující magisterské studijní programy organizují příslušné fakulty" ....tím bych chápala, že to zorganizují oni a pošlou mi dopisem pozvánku k přijímací zkoušce (stejně jako to chodí na jiných školách!) a ne, že se budu muset shánět po scio testech sama. Za mě také selhání školy. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2021 20:20:33, Míša)
            nemáte pravdu, zde je výňatek z informace o přijímacím řízení pro akademický rok 2021/2022 ze stránek Policejní akademie-
            "7) Ostatní uchazeči
            a) jsou přijímáni na základě znalostí základů společenských věd a cizího jazyka. Splnění
            této podmínky se prokazuje absolvováním a výsledkem Národních srovnávacích
            zkoušek (NSZ) organizovaných společností www.scio.cz, s.r.o., v období od prosince
            2020 do června 2021, a to z testů Základy společenských věd (ZSV) a Cizí jazyk
            (dle výběru).
            b) Pokud se uchazeč zúčastní více než jednoho termínu NSZ, bude mu započítán nejlepší
            dosažený výsledek.
            c) Výsledku Národních srovnávacích zkoušek bude přidělen celkový počet bodů rovnající
            se součtu tzv. harmonizovaných percentilů zaokrouhlených na dvě desetinná místa
            z jednotlivých oddílů testů.
            d) Uchazeči jsou přijímáni podle pořadí nejlepších dle celkového počtu dosažených bodů." reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2021 13:41:01, Andrea) Ano, vše jsem četla x krát, ale kde zmiňují, že si ty scio testy mám zajistit sama? Píšou jen, že přijímají na základě těch testů, ale ne, že si to mám shánět sama. Všude to zajišťují školy, jen tady to je jinak. Jak jsem již psala výše, tak tam zároveň píšou, že přijímačky organizují příslušné fakulty. ;-) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2021 15:51:26, Maky) Minulý rok jsem taky takhle naletěla, čekala jsem, až mi přijde pozvánka na přijímačky a pak najednou dopis, že mě nepřijímají :D Aspoň přihláška stála 100,- no. Podle mě by to taky mohli napsat líp a celkově jejich stránky mi přijdou hrozně nepřehledné a zmatené. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2021 16:57:56, Andrea) Přesně tak :) Myslím, že nejsme jedine, co tak naletěly a fakt to neni o tom, že neumime číst, oni mají skutečně ty stranky hrozně nepřehledné a píšou všechno zmateně a nejasně. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2021 18:28:31, alcam) Scia si student zařizuje sám snad vždy. Když jsem chodila na práva, tak jsem si musela Scia zařídit sama (vyjma MUNI). A všichni mí známí také. Bohužel, tady opravdu není chyba na straně školy, ale na té tvojí. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2021 16:54:49, Andrea) No dobře, ale tohle snad každý neví, mohli by to alespoň zdůraznit, že si to ma student zajistit sám a ne psát ještě, že přijímačky organizují příslušné fakulty, to člověka úplně zmate. Na střední školy se taky dělají scio testy a nezařizují si je studenti sami a na jiné VŠ jsem si je taky nezařizovala sama, takže opravdu si je sam student nezařizuje vždy. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2021 18:28:33, Míša) je tam napsáno organizovaných společností Scio a odkaz na webové stránky, pokud si je rozkliknete a přečtete , co tam píšou, dozvíte se podmínky, za jakých se testy dělají a jak. Stačí jen číst. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2021 18:35:56, Míša) žádnou větu o organizování příslušnou fakultou jsem nikde nečetla, je tam pouze jmenovaná společnost Scio, na jejíchž stránkách je vše plně vysvětleno, myslím, že byste se měla zlobit na sebe a ne mlátit okolo sebe a hanět fakultu, která za nic nemůže, většina uchazečů si to přečetla a pochopila. Kdyby to bylo tak nejasné jak píšete, tak by na tom většina byla jako vy. \'Četla jste stránky Scio.cz na které fakulta odkazuje? reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2021 09:56:25, Andrea) Dobrý den, věta o organizování příslušnou fakultou je hned na první straně. Cituji:
                    "2) Přijímací řízení pro bakalářské a navazující magisterské studijní programy organizují
                    příslušné fakulty" reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Přijímací zkoušky z fyzikální chemie - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  2. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  3. Příprava na přijímací zkoušky na psychologie, k maturitní zkoušce (materiály, skype) - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Fvl veterinární fakulta brno - přijímací zkoušky - přípravné kurzy - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijímací řízení - Policejní akademie České republiky
  6. Přijímací zkoušky na obor Ruština ve sféře podnikání (Ostrava) - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Koupim modelove otazky pro pripravu na prijimaci zkousky na FZS ZCU - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Jak se nejlépe připravit na přijímací zkoušky? x přípravný kurz??? - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  9. Přijímací zkoušky - Ostatní
  10. Předměty na LF/PřF MUNI jako soušást přípravy na přijímací zkoušky z CH, B, FY - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.