Přijímačky 2021


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.07.2021 22:37:47, Nabídka, Márty, zhlédnuto: 1337x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nevíte, kdy lze očekávat výsledky letošních přijímaček? Z loňské diskuze vyplývá, že se to uchazeči dozvěděli dříve z dopisu než ze záznamu v is. Díky
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2021 05:13:01, Tomáš) Tak on celý minulý rok byl v mnohém “nestandardní”. Obvykle byly výsledky cca kolem 10. S ohledem na svátky, které letos připadly na po a út, odhaduji, že do půlky měsíce to zveřejní. Takže vydrž :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2021 18:17:07, Verča) Známá říkala, že mluvila snad s někým ze studijního a výsledky tam možná vloží už zítra (v pátek 9.) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2021 10:01:22, Bára) Můžu se zeptat, pod čím se do sisu dostat? Mně se to z nějakého neznámého důvodu nedaří…Děkuju reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2021 15:48:39, Katja) Už jsou výsledky v sisu reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2021 10:02:45, Kryštof) Jak jsi se, prosím, dostala do sisu? Když se tam přihlásím přes mail, tak nikde nevidím průběh přijímacího řízení a ukazuje se mi jen možnost Založení nové přihlášky. Děkuju. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2021 10:44:56, Katja) Normálně jsem najela na sis.polac.cz, klikla jsem přihlásit (e-mail co jsem dala do přihlášky a do registrace do sisu a heslo, které mi sis vygeneroval už při registraci...když tak je tam pak tlačítko zapomenuté heslo, které vám pošlou na ten mail a nebo po přihlášení je tam možnost změny hesla), dala jsem Moje přihlášky, tam se změnila ikonka razítka buď v zelenou fajfku, nebo červený křížek, a pak jsem klikla na Průběh PŘ a tam je potom dole umístění. Ve tvém případě se mi zdá, že jsi možná při registraci zadal jiný mail, než zadáváš teď, proto ti to nabízí jenom založení nové přihlášky. Jinak nevím, v čem by mohl být problém. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2021 08:57:23, Aja) Ahoj, mohl by mi někdo poradit, už mi došel výsledek na PAČR na Mgr. na dálkové nepřijala a místo je 67, je nějaká šance na odvolání ? Moc děkuji reagovat zde
    Email: badieseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2021 12:45:07, Tom) Bude nějaká skupina pro prezenční, bezpečnostně-právní? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2021 23:12:25, Vítek) Taky si říkám reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2021 19:29:28, Míša) už je založená, tady je link
        www.facebook.com/groups/403596287741884/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2021 13:43:16, Jones) Zdravím, rád bych se zeptal jak postupovat v případě, když jsem se umístil jako první za hranicí přijatých uchazečů, respektive uteklo mi přijetí o 1. místo, je na místě odvolání pokud se 1 člověk z přijatých nezapíše, či dá přednost jinému oboru, a nebo se stačí pouze informovat na studijním a bude mi automaticky doručeno přijetí jako dalšího v pořadí? Díky reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.07.2021 22:18:55, Volf) S odvoláním bych to viděl spíše negativně - pokud nemáš vyloženě důvod k rozporu s přijímacím řízením. Nicméně je velká šance, že se někdo dostal a dá přednost jiné škole, např. práva a nebo půjde na druhou fakultu PA. Pak by byla pravděpodobnost, že přijmou dalšího v pořadí. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.