Ahoj,Chci se zeptat, jak to je, když z předmětu udělám zápočtové testy, ale nedám zkoušku. Vím že si ho budu muset dát znovu, ale zajímalo by mě, jestli musím znovu dělat i zápočet nebo ne.
Děkuju mnohokrát, za odpovědi.
Email: stouracova.mseznamcz
Ahoj,