Ahoj. Přemýšlím o podání přihlášky na prezenční adiktologii. Chtěla bych se tedy zeptat nějakého studenta, jak je to s náročností studia, jestli je studium zajímavé, apod. Ocením jakékoli zkušenosti, které by mi mohly pomoct s rozhodováním. Studuji teď na jiné VŠ a v případě přijetí bych jí asi dostudovala formou individuálu. Toho se týká můj další dotaz. Je reálné zvládat prezenčně adiktologii s další školou na individuálu? Některé předměty jsou stejné i na mém oboru - sociologie, kriminologie, etika, psychologie a psychiatrie, atd. Musela bych ale asi máknout v biologických předmětech.
Moc děkuji za jakékoli reakce!