Dobrý den,nedávno jsem začal se studiem anglické filologie na FF UPOL. Škola i studium se mi líbí a věřím, že studuji obor, k jehož studiu mám dobré predispozice a který mě bude bavit. Problémem je, že s uplatněním to na trhu práce bude asi těžší...sice slušně ovládám němčinu a začal jsem se studiem ruštiny, ale jen jazyky už asi neobstojí, a přece jen, když už studuji VŠ, mi přijde fér, abych měl v (klidně i vzdálenějším) budoucnu šanci na něco aspoň trochu perspektivního. Studium samotné ang. filologie jsem si vybral proto, abych hned neskákal do neznáma, ale teď vidím, že bych druhý obor asi zvládl...nevíte, jak je to s přibráním oboru nebo se studiem něčeho jiného v rámci magisterského studia? Co by to obnášelo a jaké jsou výhody/nevýhody?
Děkuji.
Email: robinmarsseznamcz