Prosila bych poradit, jak se ukončuje studium, jestli stačí poslat nějakou žádost nebo formulář. Byla jsem ve druhém kole přijata do Brna a radši bych šla tam. DěkujiEmail: denisacremailcz
Prosila bych poradit, jak se ukončuje studium, jestli stačí poslat nějakou žádost nebo formulář. Byla jsem ve druhém kole přijata do Brna a radši bych šla tam. Děkuji