Ahoj Hanko,Dík za reakci v diskuzi na téma: „studentkou skorobabičkou“… ?.Na našem zápisu to bylo přesně tak,jak jsi psala-informace jen pro „denňáky“.Zbytek si opravdu musíme sehnat sami.Ale napoprvé to bylo docela maso.Čekáš je a nic.Ale asi je to normální-chceš,tak se snaž.A s tím učením po tolika letech je to alespoň tedy u mě docela hrozný.Už jsem po chvilkách zkoušela ten svůj mozeček probudit,ale fakt se mu teda nechce
Tak se taky drž a i já Ti přeju hodně štěstí a hlavně trpělivosti,atd.
Email: regina.foxcentrumcz