Ahoj, prosím nemá někdo zkušenosti s vysokou školou polytechnickou v Jihlavě?Chci si dát přihlášku ale vůbec nevím jestli na kombi nebo prezentační nebo tak.Budu vděčná za jakoukoliv infomraci.Díky Petra
Email: petra.pitronovaseznamcz
Ahoj, prosím nemá někdo zkušenosti s vysokou školou polytechnickou v Jihlavě?Chci si dát přihlášku ale vůbec nevím jestli na kombi nebo prezentační nebo tak.Budu vděčná za jakoukoliv infomraci.