FSE UJEP sociální práce - můžu poradit...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.09.2008 20:07:41, Lenka, zhlédnuto: 7358x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekCiao, jen tak brouzdám a říkám si, kdyby někdo nastoupil na tuhle školu, na tenhle obor, tak jsem ho tam právě vystudovala (Bc.) tak můžu v nějakých nejasnostech poradit (páč věřím tomu, že všecky dobrý skutky budou jednou po zásluze odměněny.-))
Takže kdyby někdo potřeboval nějaké info, radu atd. tak klidně napište sem do diskuze, ráda pomůžu (když budu vědět samozřejmě...):)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2014 23:34:53, Martina) Ahoj, nemáš prosím tě seznam učebnic? chci na tuhle školu i obor jít a vůbec nevim

    děkuju. reagovat zde
    Email: 24martinka06centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2013 22:04:17, Radeček) Ještě přidávám zhodnocení UJEPU od mé kamarádky, která se mnou studovala a pod jejíž shrnutí bych se podepsal!

    Na UJEPU jsou bud lidi, kteří se nikam jinam nedostali nebo lidi, kteří z Ústí nad Labem nemohou jen tak odejít. Já se řadím asi jako většina studujících k první skupině. Bohužel mi to nevyšlo na MU ESF ani VŠE. Na UJEP jsem se nakonec dostala na odvolání-to radím fakt podat, většina lidí chce na prestižnější školy do větších měst. UJEP je asi průměrná regionální škola, která ničím zvláštním nevyniká, ale ani vysloveně snad nepropadá. Náročnost studia je spíše nižší, podle mě srovnatelná s VŠTEČB, VŠPJ, SU OPF či FIMem na UHK. Co se týče nákladnosti školy, tak většinu materiálů lze v pohodě získat od starších kolegů. Horší je to s uplatněním, lepší by bylo studovat medicínu, tam má práci každej nouma a k tomu i velký možnosti vyjet do zahraničí. S UJEPem máte možnosti minimální, ve větších městech se vám s UJEPem vysmějou a v Ústí tak moc práce není, takže nezaměstnanost vysoká. Ekonomů je jako smetí, na školu už bych znovu asi nešla. Raději bych náročnější studium a něco uměla! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2013 21:58:15, Radeček) Obor Sociální práce: k absolvování oboru stačí pouze poznámky z přednášek, nemusíte nic číst, vlastní názor mít nesmíte, kromě Mgr. Matouška a Mgr. Michelové, kteří požadují orientaci v předmětu/oboru a jsou schopni a ochotni se studenty diskutovat. Stydím se za většinu absolventů, kteří vycházejí s předsudky a neprofesionálními zvyklostmi, jež dostali předáno v průběhu studia. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2013 16:48:18, Michaela) Ahojky, můžeš mi prosím poradit, kde mám vzít podklady k první zkoušce z "práva" v 1.ročníku?A jak taková zkouška probíhá?Děkuji reagovat zde
    Email: mykaelkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2013 14:51:52, Zandule) Ahoj všichni,prosím info o oboru sociální práce a politika - dálkové studium.
    Chci to zkusit rok 2014,jsem na mateřské,takže toho času na učení moc nezbývá,proto prosím o veškerou možnou pomoc na přijímačky S15 na co se zaměřit,z čeho čerpat info atd.Pak by mě zajímalo,jak jste měli rozvrhnutý studijní program(jestli 1x týdně apod.)A také z jakých učebnic jste se měli učit.Nebo poznámky již vypracované z přednášek.Moc díky za info reagovat zde
    Email: zaneta.kuricajovaseznamcz


Podobné příspěvky:
  1. UJEP - sociální práce - Informace o studiu
  2. Psychologie, sociální práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Přijímačky na TF JU v ČB - bakalářský studijní obor Sociální a charitativní práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Sociální politika a sociální práce + toť otázka :( - Masarykova univerzita
  5. UJEP Sociální práce - ústní pohovor - Ostatní
  6. UJEP - Sociální pedagogika INFO - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  7. Inzenyrska informatika,potrebuji poradit - Ostatní
  8. 2 dotazy: Finance nebo Účetnictví a daně;kolik můžu podat přihlášek na báňskou ? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. Regionální rozvoj UJEP - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  10. UJEP - sociální práce - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.