FSE UJEP sociální práce - můžu poradit...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.09.2008 20:07:41, Lenka, zhlédnuto: 7298x, reakcí celkem: 41Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekCiao, jen tak brouzdám a říkám si, kdyby někdo nastoupil na tuhle školu, na tenhle obor, tak jsem ho tam právě vystudovala (Bc.) tak můžu v nějakých nejasnostech poradit (páč věřím tomu, že všecky dobrý skutky budou jednou po zásluze odměněny.-))
Takže kdyby někdo potřeboval nějaké info, radu atd. tak klidně napište sem do diskuze, ráda pomůžu (když budu vědět samozřejmě...):)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2008 22:28:10, Lenka) Jasný, máš recht.-) na mailu už máš zprávu...
    L. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2008 10:12:45, Elis) Ahoj Lenko.
    Nenastupuji přímo na tuto školu, ale bylo by možné poslat mi nějaké informace na mail? Studuji speciální pedagogiku a teď budu začínat sociální pedagogiku. Chtěla bych se zorientovat v některých oblastech. Díky. reagovat zde
    Email: eliskasommerovaatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2008 18:11:44, Mirka) Ahoj Lenko, já letos nastupuju do prváku, tak bych se tě taky, kdyby to šlo, chtěla zeptat na pár otázek, ale myslím, že toho bude víc, tak se kdyžtak ozvi na mail, předem děkuju :) reagovat zde
    Email: Mirka-sirkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.12.2008 12:51:46, Radka) Lenko, prave se chystam se prihlasit na UJEP na obor Socialni politika a socialni prace. Zajimalo by me, kdyz ty uz to mas hotovy, jake je pak pracovni uplatneni po skonceni tehle skoly? Uz vis, co budes delat, kam pujdes pracovat? Je to studium tezke? Chci to studovat jako kombinovane studium, tj. pri praci. Porad mi tak trochu neni jasne, jake ma tenhle obor prakticke vyuziti.
    Dekuju moc za jakoukoliv informaci. reagovat zde
    Telefon: 733704690, Email: holesovska_radkahotmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2010 20:52:51, Renča) Ahoj Lenko !
    Chlěla jsem se zeptat z čeho jsi se učila na přijímací zkoušky na UJEP sociální práce.Já se na tento obor chystám na přijímačky a nevím z čeho mám hlavně čerpat informace a taky jsem se chtěla zeptat jak probíhají ustní zkouška a jaké otázky profesoři dávaj.Díky a za odpověď můj email je vins.renatacentrumcz reagovat zde
    Email: vins.renatacentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2010 09:23:24, Kateřina) Ahoj také budu letos zkoušet na soc. práce, potřebovala bych informace k příjímacím zkouškám. Přečetla jsem si, že taky sháníš. Pokud jsi byla úspěšnější než já, mohla by jsi mi nějaké inf přeposlat. Budu moc vděčná. Můj email prochazkovakatyseznamcz.
      Dík Katka reagovat zde
      Email: prochazkovakatyseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2013 22:34:58, Mája) Ahoj, také bych se chtěla zeptat jak jsi se učila a jaké byly přijímačky na tento obor. Moc ti předem děkuji:) reagovat zde
      Email: mary3592seznamcz, Skype: maya3592
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2010 14:06:11, Kateřina) Prosím prosím o info k přijímacím zkouškám hlavně k ústním a ještě jaká je náročnost studia
    Dík moc předem
    Katka reagovat zde
    Email: prochazkovakatyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.06.2010 09:10:12, Mandicek) Ahoj, prosím, mohl by mi někdo poradit, jak to probíhá při ústních zkouškách přijímačky Sociální práce? Na co se mám zaměřit, co si připravit atd. Vím to jen všeobecně, ale ráda bych znala vaše zkušenosti.
    Díky Teri :)
    plechacova.terezaseznamcz reagovat zde
    Email: plechacova.terezaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2010 15:10:59, Nataša) prosím poraďte mi někdo jak se dostat na obor sociálně právní činnost v Ústí nad Labem hlavně dálkově a kolik to bude stát a jaké jsou kritéria pro přijímačky protože já scio asi neudělám a ani nevím kde se to objednává.
    Děkuji moc Nataša reagovat zde
    Email: rybarovanatasaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2010 12:50:16, Romča) Ahoj, zrovna jsem nastoupila do prvního ročníku na sociální práce právě na Ujepu a překvapilo mě, že se nevedou skripta. V seznamech je uvedená jen povinná literatura. Tak jsem se vás chtěla zeptat z čeho jste se učili před zkouškama vy? Předem díky za odpověď :) reagovat zde
    Email: R.Prachyseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2011 22:42:42, Martí) ahoj, nastupuju do 1. ročníku na fse (soc.práce) a chci se zeptat z čeho jsi se učila? Také jsem koukala, že nevedou skripta.Díky za odpověď, Martí reagovat zde
      Email: KonradovaMartinaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2011 15:09:11, Romča) Ahoj, tak nakonec jsem zjistila, že to tak hrozný není. Skripta se sice nevedou ale je doporučená literatura a hlavně ostatní spolužáci, kteří třeba chodí na ostatní přednášky na které já nechodím. Takže jsme si jako třída založili společný mail a tam si dáváme všechny poznámky ;) Jo a hlavně někteří profesoři nám tam posílají i své prezentace z přednášek. reagovat zde
        Email: r.prachyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2010 21:09:39, Pavlína) Ahoj, prosím Vás neměl jste náhodou někdo Šika na metody soc.práce?Jaký je u zkoušky?Díky moc.Pavlína reagovat zde
    Email: fiseroviinterdatacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2011 21:36:33, Martina) Ahoj,
    chtěla bych se letos přihlásit právě na obor sociální práce na ujep. Ráda bych tedy zjistila, jaké konkrétní předměty se tam probírají (na jejich stránkách jsem to bohužel nenašla) a jaké jsou přijímačky. Jestli můžeš ozvi se mi na mail. Díky moc :) reagovat zde
    Email: hajmova.martinaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2011 21:38:33, Ivka) Ahojky, taky bych se chtěla zeptat, zda by jsi mi nemohla poslat pár informací o tomto oboru. Chci se na něj hlásit, ale stejně pořád přesně nevím, co od toho čekat... Předem děkuji.
    Mům meil: littleboooseznamcz reagovat zde
    Email: littleboooseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2011 17:50:47, Petra) Ahoj,mohla bys mi prosím poslat pár informací o oboru soc.práce? Bylo těžké ho vystudovat? a z čeho jsi se učila před zkouškama? Chodila jsi poctivě na přednášky? Byly zkoušky těžké? atd. předem díky za odpověď:) reagovat zde
    Email: hejtmaniceseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2011 17:10:51, Andrea Rážová) Ahoj,

    poslala bys mi prosím na e-mail informace o přijímačkách? Jak to probíhá, na co se připravit a tak? Prosím, prosím. :) reagovat zde
    Email: andrea.razovaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2012 21:53:19, Tereza) Ahojky, chtěla bych se zeptat z čeho jsi se učila na zkoušky? Nemáš v počítačí nějaké vypracované otázky z přednášek a podobně? Nejlépe od 1. semestru :) Byla bych ti moc vděčná za jakoukoli poznámku apod. Děkuji mnohokrát. reagovat zde
    Email: smallpiwkoseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2012 17:33:04, Karolína) Ahoj, chtěla bych se zeptat jak probíhají přijímačky a jak se na ně připravit ? Jsem ve čtvrťáku na SOŠ Sociálněsprávní a vůbec nemám představu jaký je o tenhle obor zájem a jestli mám vůbec nějakou šanci se tam dostat..Díky :) reagovat zde
    Email: nezbedova.kseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2013 16:59:26, Lenča) Ahoj, mohla by jsi mi prosím Tě na mail poslat také nějaké info? Tedy hlavně z čeho se učit na ten všeobecný test?
    Moc děkuji reagovat zde
    Email: benda021seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2013 11:55:48, monika) no to by mě taky zajímalo:D já si vytiskla ty jejich ukázky testů a podívám se tady na to. Snad to bude stačit .. :D reagovat zde
      Email: pistekova.monikagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2013 17:41:02, Petr111111) Ahoj. Je možné zaslat přehled či okruh testů, nebo literaturu, kterou je potřeba načíst obor Regionální rozvoj a sociální práce. Moc děkuji všem za info. reagovat zde
      Email: letec1222seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2013 20:40:34, Malcher) Ahoj, nabízím zdarma poukázky na nákup v Tesco. Více informací na http://www.kupi.cz/?u=4slx7


    reagovat zde
    Email: privydeleknamdcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.03.2013 13:50:14, Evka) Ahoj, wau..super, že jsi založila takovouhle diskuzi. Málokdo je ochotný poradit, takže velké díky. Já se také letos hlásím na obor Sociální politika-sociální práce a i mě by zajímalo vše ohledně přijímacích zkoušek.Jak je to s náročnostní u angličtiny a u všeobecného testu-to se snad ani nedá naučit, to člověk prostě už musí mít nějaký přehled o světě a tak...mi tedy přijde. No, každopádně předem moc děkuji za info.:D:D reagovat zde
    Email: evadinicovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.04.2013 09:43:19, Monika J.) Ahoj, chtěla bych se zeptat na pár informací okolo studia Sociální práce na UJEP. Nejdřív, jaké bylo přijímací řízení, zda ty testy byly težké a tak, hlavně čeho se týkaly. Potom, jaké bylo studium, na co především bylo zaměřené, jestli spíš na psychologii, pedagogiku, filozofii, jak těžké byly začátky v těchto oborech. Letos maturuji na oboru Obchodní akademie. Jak bylo náročné studium časově, jestli byly i nějaké volné dny, do kolika se bylo průměrně ve škole a tak. A pak, jaké je pracovní uplatnění, kam je možnost se dostat, ráda bych pracovala s dětma nebo s rodinama, tak jak jaké jsou možnosti.
    Moc děkuji za odpověď
    reagovat zde
    Email: moncajelseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.10.2013 14:51:52, Zandule) Ahoj všichni,prosím info o oboru sociální práce a politika - dálkové studium.
    Chci to zkusit rok 2014,jsem na mateřské,takže toho času na učení moc nezbývá,proto prosím o veškerou možnou pomoc na přijímačky S15 na co se zaměřit,z čeho čerpat info atd.Pak by mě zajímalo,jak jste měli rozvrhnutý studijní program(jestli 1x týdně apod.)A také z jakých učebnic jste se měli učit.Nebo poznámky již vypracované z přednášek.Moc díky za info reagovat zde
    Email: zaneta.kuricajovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2013 16:48:18, Michaela) Ahojky, můžeš mi prosím poradit, kde mám vzít podklady k první zkoušce z "práva" v 1.ročníku?A jak taková zkouška probíhá?Děkuji reagovat zde
    Email: mykaelkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2013 21:58:15, Radeček) Obor Sociální práce: k absolvování oboru stačí pouze poznámky z přednášek, nemusíte nic číst, vlastní názor mít nesmíte, kromě Mgr. Matouška a Mgr. Michelové, kteří požadují orientaci v předmětu/oboru a jsou schopni a ochotni se studenty diskutovat. Stydím se za většinu absolventů, kteří vycházejí s předsudky a neprofesionálními zvyklostmi, jež dostali předáno v průběhu studia. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2013 22:04:17, Radeček) Ještě přidávám zhodnocení UJEPU od mé kamarádky, která se mnou studovala a pod jejíž shrnutí bych se podepsal!

    Na UJEPU jsou bud lidi, kteří se nikam jinam nedostali nebo lidi, kteří z Ústí nad Labem nemohou jen tak odejít. Já se řadím asi jako většina studujících k první skupině. Bohužel mi to nevyšlo na MU ESF ani VŠE. Na UJEP jsem se nakonec dostala na odvolání-to radím fakt podat, většina lidí chce na prestižnější školy do větších měst. UJEP je asi průměrná regionální škola, která ničím zvláštním nevyniká, ale ani vysloveně snad nepropadá. Náročnost studia je spíše nižší, podle mě srovnatelná s VŠTEČB, VŠPJ, SU OPF či FIMem na UHK. Co se týče nákladnosti školy, tak většinu materiálů lze v pohodě získat od starších kolegů. Horší je to s uplatněním, lepší by bylo studovat medicínu, tam má práci každej nouma a k tomu i velký možnosti vyjet do zahraničí. S UJEPem máte možnosti minimální, ve větších městech se vám s UJEPem vysmějou a v Ústí tak moc práce není, takže nezaměstnanost vysoká. Ekonomů je jako smetí, na školu už bych znovu asi nešla. Raději bych náročnější studium a něco uměla! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2014 23:34:53, Martina) Ahoj, nemáš prosím tě seznam učebnic? chci na tuhle školu i obor jít a vůbec nevim

    děkuju. reagovat zde
    Email: 24martinka06centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2014 15:43:12, Johan) Zdravím,
    chci se zeptat, jestli je nějaká možnost se učit na přijímačky. Vím, že na webu je vzorový přijímací test, ale přece jen bych byl rád, kdybych měl po ruce něco, z čeho bych mohl čerpat na letošní p. řízení a nešel bych tam jen tak bez ničeho.
    Předem děkuji :) reagovat zde
    Email: Aleks110seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2014 18:39:11, jana) ahoj všichni,.dělal někdo letos přijímačky na fse ujep,sociální práce?kolik jste měli bodů?:) reagovat zde
    Email: j.trojanovaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2014 07:54:13, Lenka) Ahoj, dostala jsem se na sociální práci a byla jsem už i na zápisu. Ráda bych se zeptala jak se vám, již studujícím, na tomto oboru líbí a jaké je z něj dobudoucna uplatnění.
    A jesli tu má někdo zkušenost s kolejemi v Ústí, tak také uvítám každou informaci. :) reagovat zde
    Email: kocova16gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2015 12:46:21, natalka) Ahoj, chtěla bych zkusit obor socialni práce na fse, tak by mě zajímalo z jakých předmětu se dělají přijímačky, a v jakém termínu, němohu to na web. stránkach ujepu vyhledat, nejsou tam přibližné terminy, a ani forma přijimacích zkoušek (SCIO) prosím o vaší radu :( reagovat zde
    Email: n.vasiljevaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2015 18:49:32, Petra) Ahoj,prosím poradíš mi jak se mám připravit na přijímačky na ujep obor sociální práce? Předem děkuji za odpověď reagovat zde
    Email: petra.novotna1993seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2015 14:08:53, fxa) Ahoj, hlasi se letos nekdo na UJEP na socialni praci? Letos jsou prijimacky scio testy nebo udelat nejake portfolio, ja si udelala scio, mam cca 66 percentil, na dalsi terminy uz nejdu, nevite kolik tak pozaduji? Kolik mate vy? Diky F reagovat zde
      Email: nutrieatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.05.2016 11:08:47, Nikol) Ahoj, nevíš co je potřeba se naučit k přijímačkám na sociální pedagogiku? Nikde jsem to na internetu nenašla. Děkuju předem reagovat zde
    Email: Jirickova.nseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2017 21:14:15, Sandra) Ahojky, tento rok se hlásím na stejný obor. Chtěla bych se tě zeptat na pár informací co se týče oboru, školy a také uplatnění. Pokud je tvá nabídka stále aktuální, budu moc ráda, když mi poskytneš pár informací. Sandra reagovat zde
    Email: speldovasandraseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2018 11:56:41, Veronika) Ahoj :-)
    hlásím se na obor speciální pedagogika a intervence na UJEP a příští týden mě čekají přijímací zkoušky. Nikde jsem nenašla žádnou doporučenou literaturu.
    Chci se tedy zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s těmito přijímacími zkouškami a zda byste mi mohli poradit, jak se na tento test mohu alespoň trošku připravit, abych ze sebe neudělala úplného hlupáka.
    Děkuji :-)
    (případné odpovědi mi prosím pište na můj email. reagovat zde
    Email: veronika.schleissovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.10.2021 03:20:52, TeREZa) Ahoj,

    je tu někdo, "aktuální" FSE UJEP sociální práce - kombinované studium?
    Kdo by mi zadpověděl pár otázek a ujasnil mé zmatené informace?

    Pokud ano, budu moc ráda za kontakt, na mail. ( Surmajova.terezaseznamcz)
    Děkuji moc. :) reagovat zde
    Email: Surmajova.terezaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. UJEP - sociální práce - Informace o studiu
  2. Psychologie, sociální práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Přijímačky na TF JU v ČB - bakalářský studijní obor Sociální a charitativní práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Sociální politika a sociální práce + toť otázka :( - Masarykova univerzita
  5. UJEP Sociální práce - ústní pohovor - Ostatní
  6. UJEP - Sociální pedagogika INFO - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  7. Inzenyrska informatika,potrebuji poradit - Ostatní
  8. 2 dotazy: Finance nebo Účetnictví a daně;kolik můžu podat přihlášek na báňskou ? - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. Regionální rozvoj UJEP - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  10. Sociální práce - Univerzita Palackého v Olomouci

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.