Zdravím,-)v říjnu nastupuju do magisterského studia na FF UK, dnes mi přišly papíry týkající se IS na FF UK a já z toho mám hlavu jak pátrací balon:-( Prosím proto všechny, kdo mají se zápisem a vůbec s tím jak to na téhle škole v téhle oblasti chodí, jestli by se mi mohli ozvat a trochu mi pomoci. Nerada bych svoje budoucí studium ukončila hned na začátku jen proto, že jsem se v tomhle jejich systému nedovedla vyznat. Budu vděčná za jakoukoliv radu.
Díky
Lenka
Email: lindsaiseznamcz