Ahoj,prosím vás neporadí mi někdo.Chci se zaregistrovat na czuborec,ale nějak se nemůžu přihlasit na školní mail,když jdu na stránku školního mailu,tak mi tam naskočí okénko požadovaná autentizace a chce to po mě uživatelské jméno a heslo a nevím co tam mám zadat,zkoušela jsem snad všechno a nic.Dávala jsem tam login,ktý jsem dostala od školy a nic,fakt už nevím... Email: verca-angelseznamcz