Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Pracuješ při studiu?

Částečně (34%)
 
Na plný úvazek (35%)
 
Nepracuji (30%)
 

Celkový počet odpovědí: 3118.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s.

Ilustrační logo ZMVŠ
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Třebíč    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.zmvs.cz

AdresaAdresa: Okružní 935, 674 01 Třebíč

Informace o škole

Udržitelný rozvoj regionu a krajiny

Uplatnění:

 • v podnikatelském sektoru - ve firmách, jejichž předmět podnikání má přímý vliv na životní prostředí (technický pracovník v provozu bioplynových stanic, kompostáren, zemědělských podniků apod.)
 • jako podnikový ekolog, pracovník v rozvojových agenturách, v poradenských službách poskytujících expertní služby přímo zaměřené na životní prostředí ve veřejné správě (pracovník referátů životního prostředí výstavby, regionálního rozvoje, územního plánu, správy územně informačních systémů na obecních, městských a krajských úřadech
 • v občanském sektoru (např. neziskové organizace, organizace zaměřené na ochranu životního prostředí)
 • v projektovém a grantovém managementu (podíl na utváření regionální environmentální politiky a přípravě regionálních projektů a programů rozvoje
 • Kulturněhistorická studia

  obor má dva moduly:

  1. modlu: Péče o dokumenty a nakládání s nimi

  V současném digitalizovaném a elektronickém světě je péče o dokumenty a jejich správa důležitou součástí institucí, firem. Studenti získají dovednosti z oblasti nakládání s dokumenty (zejména elektronickými a listinnými) a jejich správou, naučí se pracovat s prameny, dokumenty a záznamy různého charakteru.

  2. modul: Kulturní management

  Studenti získají znalosti a dovednosti potřebné pro organizování kulturních, společenských i neziskových akcí, naučí se zpracovávat projektové žádosti a administrativu, budou se orientovat v získávání finančních zdrojů a budou schopni samostatně vést projekty.

  Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.