Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Jaké je tvé cílové studium?

Bakalářské (49%)
 
Magisterské (34%)
 
Doktorské (15%)
 

Celkový počet odpovědí: 471.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Vysoká škola sociálně správní, institut cžv Havířov, o.p.s.

Ilustrační logo VŠSSH
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Havířov    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.vsss.cz

AdresaAdresa: Vítězslava Nezvala 801/1, 736 01 Havířov - Město

Informace o škole

Vysoká škola sociálně-správní (VŠSS) je mladá soukromá VŠ v Havířově, zaměřuje se na oblast veřejné správy a managementu.

Obsahové zaměření oboru Veřejná ekonomika a správa vytváří předpoklady pro uplatnění absolventů na středním a nižším stupni řízení ve veřejné správě (v ekonomickém managementu samosprávných orgánů všech stupňů, v nejrůznějších orgánech státní správy, zejména finančních úřadech, úřadech práce, úřadech sociálního zabezpečení), v referentských a vedoucích pozicích ústředních správních orgánů, krajů a obcí a jimi zřizovaných institucích, v podnicích a organizacích veřejného sektoru a neziskových organizacích zaměřených zejména na školství, zdravotnictví, sociální péči, kulturu, dopravu a technickou infrastrukturu, jakož i u společností, agentur, poradenských firem zajišťujících koexistenci a koordinaci subjektů a aktivit na určitém území.

Uplatnění absolventa bakalářského studijního oboru Management v sociální sféře se předpokládá na středním a nižším stupni řízení ve veřejné správě a samosprávě, v referentských a vedoucích pozicích ústředních správních orgánů, krajů a obcí a jimi zřizovaných institucích, v podnicích a organizacích veřejného sektoru a neziskových organizacích, v institucích zaměřených na oblast sociálního zabezpečení, státní sociální podpory a sociálního zabezpečení. Absolvent studijního oboru nalezne uplatnění také v soukromoprávních institucích (občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, církevní zařízení, nadace apod.) a při poradenské činnosti. Další oblasti uplatnění zahrnují střední manažerské pozice v asistenčních službách v oblasti sociálního zabezpečení, státní sociální podpory a sociálního pojištění.

Podmínkou přijetí ke studiu je úspěšné absolvování písemného testu s možnostmi odpovědí (zaměření na všeobecné předpoklady ke studiu na VŠ a společenské vědy) a dosažení úplného středního nebo úplného středního odborného vzdělání.

Další informace viz webové stránky školy.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.