Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský

Udělovaný titul

Bc.

Forma studia

prezenční
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)
 
Prestiže (15%)
 
Vyučovaného oboru (45%)
 
Ceny (10%)
 
Blízko domova (12%)
 

Celkový počet odpovědí: 3495.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

University of New York in Prague, s.r.o.

Ilustrační logo UNYP
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.unyp.cz

AdresaAdresa: Londýnská 41, 120 00 Praha 2

Zobrazeno 1 až 4 z 4
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B7204 Applied Social Sciences Communication and Media prezenční bakalářský 4 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management Business Administration (concentrations: Finance, Marketing, Sports Management, Human Resources, Behavioral Economics, Data Analytics, Entrepreneurship) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B6210 Mezinárodní ekonomické vztahy International Relations prezenční bakalářský 4 roky Bc.
B7701 Psychologie Psychology prezenční bakalářský 4 roky Bc.

Informace o škole

The University of New York in Prague (UNYP) byla založena v dubnu 1998 ve spolupráci s State University of New York, Empire State University. Díky této spolupráci nabízí UNYP svým studentům příležitost získat mezinárodně uznávaný americký titul bakaláře ze State University of New York. UNYP také úzce spolupracuje se svou sesterskou vysokou školou New York College v řeckých Aténách. New York College má více než dvacetileté zkušenosti s nabídkou mezinárodních bakalářských a magisterských programů, včetně mezinárodních programů MBA v rámci partnerství s akreditovanými americkými i evropskými univerzitami.Naše vysokoškolské programy jsou založeny na metodách výuky, které používají americké vysoké školy a univerzity. Naše programy jsou navrženy tak, aby studentům představily širokou škálu akademických disciplín, připravily je na zvládnutí postupů kritického myšlení, efektivní komunikace, analýzy a výzkumu, a získání znalostí, nezbytných pro odbornou specializaci v daném oboru. Všechny studijní programy jsou vyučovány v angličtině.

UNYP je dnes největší a nejvýznamnější institucí vysokoškolského vzdělávání s anglickou výukou v České republice. Přes 800 studentů z více než 60 zemí tvoří živou akademickou komunitu společně se skupinou mezinárodních lektorů. Naše fakulta má v současné době 100 pedagogů z více než 30 zemí (většina z nich jsou angličtí rodilí mluvčí). UNYP je hrdá na své úspěchy a na to, že umí spojit bohatou akademickou historii České republiky s těmi nejlepšími tradicemi amerického a evropského vysokoškolského vzdělávání. Náš tým pedagogů UNYP se těší na nadějnou budoucnost dalšího rozvoje a úspěchů v příštích letech. U programu Business administration jsou nabízena zaměření: Finance, Marketing, Sports Management, Human Resources, Behavioral Economics, Data Analytics, Entrepreneurship.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.