Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Jaké je tvé cílové studium?

Bakalářské (49%)
 
Magisterské (35%)
 
Doktorské (15%)
 

Celkový počet odpovědí: 502.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Tiffin University Prague

Ilustrační logo TUP
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.tiffinprague.cz

AdresaAdresa: Římská 20, Praha 2, 120 00

Informace o škole

Soukromá vysoká škola která uskutečňuje vysokoškolské studijní programy z americké univerzity. Tiffin University Ohio, USA poskytuje prostřednictvím "Tiffin University Prague", bakalářský BBA (Bachelor in Business Administration) a MBA (Master in Businesss Admistration ) program v České republice. Tiffin University Prague je jednou ze dvou vysokých škol v České republice na které mohou studenti po úspěšném ukončení studia získat prestižní americký diplom. Studující na Tiffin University Prague nejen že budou mít příležitost navštěvovat přednášky amerických profesorů v Praze, ale mohou absolvovat i přednášky na univerzitě v Ohiu, případně na některé z poboček v Polsku, Rumunsku, nebo v Jižní Korei, nebo se mohou přihlásit do některého mezinárodního programu v USA. Po úspěšném zakončení studia získají studenti prestižní americký diplom. Přednášky probíhají výlučně v anglickém jazyce a kvalita obou programů je garantována třemi akreditacemi - regionální akreditací v USA, udílenou "North Central Association of Colleges and Schools (NCA)", dále národní akreditací získanou od "Association of Collegiate Business Schools and Programs (ACBSP)" a také evropskou akreditací, kterou uděluje "European Council for Business Education (ECBE)". Více informací vč. podmínek přijetí nalezne zájemce na stránkách školy. Stránky momentálně nefunkční.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.