Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Pracuješ při studiu?

Částečně (34%)
 
Na plný úvazek (35%)
 
Nepracuji (30%)
 

Celkový počet odpovědí: 3167.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Panevropská vysoká škola

Ilustrační logo PANEVS
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.paneurouni.cz

AdresaAdresa: Wuchterlova 523/5, 160 00 Praha 6

Informace o škole

Panevropská vysoká škola (dříve Bratislavská vysoká škola práva) je soukromá VŠ, která v ČR nabízí na základě slovenské akreditace úplné vysokoškolské vzdělání v oborech PRÁVO (Bc., Mgr., JUDr., PhD.) a Ekonomie (Ing.).

Studium probíhá v Praze, Brně a Ostravě v denní a dálkové formě. Výuku zajišťují renomovaní domácí a zahraniční pedagogové. Absolventi oboru Právo nacházejí uplatnění ve všech právnických profesích v souladu s příslušnými právními předpisy.

Panevropská vysoká škola (dříve Bratislavská vysoká škola práva) je první soukromou VŠ právnického zaměření na Slovensku (získala státní souhlas usnesením vlády č.725/2004 ze dne 14.července 2004) a vyučuje v tříletém bakalářském (Bc.), dvouletém navazujícím magisterském (Mgr.) (s možností vykonávat rigorózní zkoušky na JUDr.) a tříletém doktorském studijním programu (Ph.D.).

Škola získala v r. 2005 Evropskou chartu vysokých škol ERASMUS (jako jedna z 35 evropských univerzit) a dále v r.2006 začala podepisovat dohody o spolupráci s 15 univerzitami stejného typu: Hanover, Vídeň, Praha, Leuven, Gröningen, Kodaň, Durham, Fribourg, Nothingham, Southampton, Le Havre, Madrid, Řím, Linz, Heidelberg) - již spolupracuje s univerzitami v Madridu, Le Havru, na Islandu a v Hannoveru.

Mezi výhody školy se řadí: jde o prestižní soukromou zahraniční VŠ (dříve Bratislavská vysoká škola práva), dynamicky se rozvíjející škola s převisem poptávky po studiu, poskytuje komplexní systém vzdělávání (bakal., magist. i doktorské studium formou denního nebo dálkového studia), nabízí vzdělání na dvou fakultách - fakultě práva, fakultě ekonomie a podnikání, umožňuje studovat na 3 pobočkách v ČR - Praha, Brno, Ostrava, nabízí studium oborů Právo, Trestní právo, Ekonomika a management mezinárodního podnikání a množství studijních předmětů, vzdělávací portfolio připravuje ve spolupráci s předními odborníky z akademické půdy i z praxe, dává možnost studovat vybrané předměty v cizích jazycích, umožňuje studentům studovat v zahraničí, jejím cílem je maximální spokojenost studentů a absolventů, absolventi školy nemají problém nalézt po ukončení studie zajímavě finančně ohodonocené zaměstnání.

V ČR Panevropská vysoká škola působí prostřednictvím dceřinné společnosti UNINOVA, o.p.s., která realizuje výuku. Studenti UNINOVA, o.p.s. (BVŠP) mají v ČR statut studenta, a to na základě zařazení UNINOVA, o.p.s. do Přílohy č.3 vyhlášky MŠMT ČR č. 322/2005, obsahující seznam vzdělávacích institucí uskutečňujících vysokoškolské studijní programy zahraničních vysokých škol v České republice.

Veškeré tituly, získané na UNINOVA, o.p.s., resp. BVŠP jsou plně rovnocenné s tituly získanými na českých vysokých školách, jak vyplývá z dohody mezi vládami ČR a SR o vznájemném uznávání rovnocennosti dokladů o vzdělání.

Platba školného je po semestrech.

Místa studia:

  • Pracoviště Praha: Wuchterlova 523/5, 160 00 Praha 6, studijní oddělení tel.: +420 220 515 513, studijni.praha@peuni.cz
  • Pracoviště Brno: Táborská 185, 615 00 Brno, studijní oddělení tel.: +420 548 211 564, studijni.brno@peuni.cz
  • Pracoviště Ostrava: Matrosovova 14, 709 00 Ostrava, studijní oddělení tel.: +420 596 635 387, studijni.ostrava@peuni.cz.

Blíže na stránkách www.paneurouni.cz nebo na stránkách "mateřské slovenské VŠ" www.paneurouni.sk.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.