Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Ing.

Forma studia

prezenční i kombinované
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Pracuješ při studiu?

Částečně (34%)
 
Na plný úvazek (35%)
 
Nepracuji (30%)
 

Celkový počet odpovědí: 3167.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

NEWTON University

Ilustrační logo NU
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Brno, Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: newton.university

AdresaAdresa: Rašínova 2, 602 00 Brno, Kongresové centrum Praha-vchod 6 - ul. 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4 - Nusle

Zobrazeno 1 až 8 z 8
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B6208 Ekonomika a management profesní zaměření: Digitální marketing prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management profesní zaměření: Globální podnikání a management prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management profesní zaměření: Management a podnikání prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management profesní zaměření: Management cestovního rouch prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management profesní zaměření: Management lidských zdrojů prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management profesní zaměření: Marketing a Brand management prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management profesní zaměření: Psychologie pro manažery prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
N6208 Ekonomika a management Ekonomika a management prezenční i kombinované navazující 2 roky Ing.

Informace o škole

NEWTON University je soukromá vysoká škola, která se zaměřuje na moderní výuku managementu, psychologie, marketingu a ekonomie. Jsme vždy o krok napřed a svým studentům tak zajišťujeme velký náskok před vrstevníky a nejširší rozhled ve světě businessu. Na naší škole učí experti z praxe, pro které není hodnotícím kritériem odrecitování definice a biflování bez pochopení podstaty věci. Studentům při jejich studiu připravujeme ideální podmínky pro osobnostní rozvoj, nabité praxe a start zářné kariéry. Vedeme je k tomu, aby se dokázali prosadit v reálných situacích, probouzíme v nich manažerské instinkty a učíme je rychle reagovat ve skutečných situacích. Díky tomu získají naši absolventi široký rozhled a jsou tolik úspěšní na trhu práce.

Jako jediná vysoká škola v České republice poskytujeme víceúrovňové vzdělání. Kromě studia akreditovaných vysokoškolských programů nabízíme našim studentům i široké veřejnosti možnost osobnostního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programů a individuální výuky u významných osobností z řad našich vyučujících.

Po třech prvních místech v roce 2012, 2013 a 2014, druhém místě v roce 2015, se NEWTON College opět v roce 2016 vrátila na pozici nejlépe hodnocené soukromé VŠ v ČR a tento titul jsme obhájili následně také v roce 2018 a 2019. Hodnocení probíhalo na základě ankety Fakultaroku.cz, kde studenti a absolventi vysokých škol odpovídali na 24 otázek z okruhů kvality výuky, zajímavé skladby předmětů, přípravy do praxe, možnosti realizace a zapojení do studentských projektů, inspirativních spolužáků, studijního prostředí apod.

Mimo obory s akreditací MŠMT bakalářské a navazující magisterské, nabízí škola také navazující magisterský obor zahraniční VŠ: Studijní program: Management, Studijní obor: Specializace - Management v podnikání, Marketing, Psychologie v managementu, Management lidských zdrojů, Prezenční i kombinovaná forma, navazující magisterské studium, 2 roky, mgr.

a také nabízí jednoleté profesní vzdělávání (postgraduální):

  • MBA - Moderní řízení podniku,
  • LL.M. - Právo v podnikání
  • MSc. - Specializace: Psychologie v managementu, Rodinné podnikání, Moderní marketing, Řízení podniku v robě 4.0
  • Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.