Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Jaké je tvé cílové studium?

Bakalářské (49%)
 
Magisterské (35%)
 
Doktorské (15%)
 

Celkový počet odpovědí: 468.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

CEVRO Institut, z. ú.

Ilustrační logo CEVRO
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.cevroinstitut.cz/

AdresaAdresa: Jungmannova 17, 110 00, Praha 1 - Nové Město

Informace o škole

CEVRO Institut je soukromá vysoká škola zaměřená zejména na oblast společenských věd, která získala v roce 2006 akreditaci  od ministerstva školství v bakalářských studijních programech Právní specializace (se studijním oborem Veřejná správa) a Politologie (se studijním oborem Politologie a mezinárodní vztahy). Studium, jehož společným základem je vedle těchto společenských věd i ekonomie, klade hlavní důraz na praktické využití v oblasti veřejného života, a proto CI nabízí i disciplíny spjaté s moderními metodami řízení, managementem a marketingem, veřejnou prezentací apod. Tím nová soukromá vysoká škola odpovídá skutečné potřebě budoucích i stávajících pracovníků veřejné správy na všech úrovních, politických stran, sdělovacích prostředků i organizací spjatých s naším členstvím v Evropské unii a NATO.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.