Instituty obecně, MVŠPP konkrétně

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.06.2007 13:41:06, Jana, zhlédnuto: 702x, reakcí celkem: 35Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJe nějaký rozdíl (v praxi) studovat na institutu a ne na české vš, která zde má akreditovaný program? Co studenti z MVŠPP - vše v pořádku - státnice, diplomy, uznání ZČU,.... byl tady ohledně toho nějaký humbuk po novém roce, je tedy vše o.k.? Stále se rozmýšlím zda sem nastoupit!S08
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2007 08:11:37, Martin) to XXX: díky za vyčerpávající odpověď a zkušenosti. Je evidentní, že zaběhlé "kamenné" univerzity, které obsadily akreditační komise nechtějí připustit vznik bc. programu "právo". Naprosto souhlasím s Tvým názorem a výkladem, proč na nostrifikačním rozhodnutí máš "právní specializace". Taky jsem se setkal s tím, že v navazujícím studiu mj. i na VŠE není problém, ale bohužel to neřeší možnost mgr. studia práva.
    to ála: jsem naprosto přesvědčený, že to ČAK prohraje. Navíc ČAK se stále ohání tím, že MVŠPP nemá VŠ akreditaci, to ale nikdo netvrdí.
    Jinak nemáte někdo zkušenosti s "Bratislavskou vysokou školou práva", která má pobočku i v Brně? Nabízejí slovenský Bc i Mgr program "Právo". SLovenské diplomy v ČR a naopak se na základě mezivládní dohody uznávají automaticky bez nostrifikace. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 13:28:52, ála) moc díky za informace a přeji mnoho úspěchů ve studiu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 12:56:05, XXX) to Ála: Podávala jsem přihl. k nav. mag. studiu na VŠE a osobně jsem tam s diplomem zašla. Znají ho a pár úspěšných absolventů MIPP
    na VŠE měli, a to i z právnické specializace. Ke zkouškám jsem nakonec nešla, protože za pár dnů jsem zjistila přijetí ke studiu svého srdečního oboru na fil.fak., ale do bak. programu, který jsem upřednostnila. Neuvádím konkrétně, neboť nevím, jak budu úspěšná. Jedná se o studium diametrálně odlišné.
    Diplom z MIPP jsem na FF předkládala s formálních důvodů. Jako absolvent VŠ mající souběh studia v mag.progr. jsem registrována "v jiné kolonce". Je to kvůli poplatkům za případné prodloužení studia; doba se počítá ode dne zápisu. Např. VŠE vybírá 2.900,- Kč za každý započatý měsíc nad standardní dobu prodlouženou o rok. Započítávají se i neukočená studia, naštěstí jen na státních vysokých školách. Bohužel, žádného absolventa mag. oboru na MIPP neznám.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 12:33:00, XXX) Nostrifikační doložka byla pro mne také překvapením. Na osvědčení je tento text ... obdržela diplom ze dne 20.7.2007 No. VBA ... rovnocenný s vysokoškolským diplomem, vydávaným v České republice veřejnou vysokou školou absolventům studia v bakalářském studijním programu Právní specializace B 6804 obor Veřejná správa. V Rozhodnutí, které bylo přílohou Osvědčení je psáno ... Žadatelka absolvovala 4 leté studium oboru Právo a nebyl prokázán podstatný rozdíl mezi kvalifikací žadatelky a absolventů Fakulty právnické." Osobně jsem raději už nic nezjišťovala, ale z výkladu k lisabonské úmluvě jsem vydedukovala, že asi nejde vydávat osvědčení na studium, které se v dané zemi nerealizuje. Musí se hledat obor příbuzný. Klasifikace kmenových oborů vzdělávání (KKOV) uvádí 6 právních bakalářských specializací. B 6805 " Právo a právní věda" žádná škola v ČR nenabízí. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 11:17:37, ála) To XXX: díky za info, jen se chci zeptat mám v tom trochu zmatek, vystudovala jsi na MIPP Bc. a v Plzni ti diplom nostrifikovali na obor veřejná správa??? a ne na obor právo který tedy se studoval na MIPP. A pokračovat tedy budeš asi na státní vysoké škole kde si doděláš Mgr. ?? Zajímalo by mne jak to mají tedy nostrifikovaný studenti kteří na MIPP ukončili už Mgr. Docela je rozdíl zda-li máš právo nebo veřejnou správu reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. MVŠPP - Ostatní
  2. Právníci z MVŠPP-prosím ozvěte se - Ostatní
  3. MVŠPP - Ostatní
  4. MVŠPP - Ostatní
  5. SCIO testy obecne studijni predpoklady / za me - Zkoušky, zápočty, státnice

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 18.05.2024 16:30:38.