...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.11.2005 15:42:37, Denisa, zhlédnuto: 4099x, reakcí celkem: 47Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, studujete někdo na VŠ podnikání v Ostravě, bakalářské kombinované studium?
Zajímají mě předměty jaké se tam učí. Mám problém s počítačem a nemůžu to otevřít. Také jestli někdo nevíte témata přij.zkoušky z úvahy na téma podnikání? A jaké to tam je? Děkuju moc.S15:)

Email: vanettavolnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2014 00:16:23, Petrs) Samostatnější a nápaditější:D Jsem rád, že jsem se opět zasmál. A teď vážně. Absolventy téhle továrny na tituly nebere trochu nikdo moc vážně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2014 22:55:16, -) A teď tu o pejskovi a kočičce.

    Zaměstnavatel má plné právo "diskriminovat" podle školy. Čas personalisty nebo dokonce někoho z provozu je příliš drahý, aby ho ztráceli s lumeny, kteří si místo vzdělání jen koupili diplom. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.11.2014 21:32:41, Dalibor) Mě zase přímo někteří zaměstnavatelé, když jsem se byl ptát co říkají na absolventy VŠP, které zaměstnávají (takže asi je pozvali i k pohovoru a dokonce jej vyhráli) A doslova mi bylo řečeno, že se s nimi skvěle pracuje protože přemýšlí uplně jinak jsou samostatnější a nápaditější než studenti jiných VŠ. Myslím, že tuhle zasluhu bych ja připsal doktoru Durdovi a předmětu podnikavost, kde se přesně tohle učí a asi to odlišuje absolventy od ostatních.... Takže spíš smůla těch zaměstnavatelů, že si tam takové absolventy nevezmou. A můžeš se prosím kamarádky zeptat na konkrétního zaměstnavatele co tohle udělal že někoho nepozval k pohovoru kvůli nějáké vysoké školy? Docela by mě to zajímalo a taky jestli se vůbec takhle diskriminovat člověka smí nebo ne... Dík za odpověď reagovat zde
    Email: konydaliborseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.11.2014 22:24:18, Lolo) Dalibor: No, já tu školu přesně neznám, ale moje kamarádka studuje na VŠB TUO -a tam (tedy na Ostravsku) je i VŠP a.s. a co mi tak říkala, tak zaměstnavatelé si dávají na absolventy této (VŠP a.s.) školy pozor a k pohovoru je většinou raději ani nezvou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.11.2014 08:23:44, Dalibor) Sdílím komentář, se kterým se plně ztotožňuji - mám pocit že v nižších ročnících se začíná scházet daleko více lidí, kteří mají o studium zájem a chtějí využít dobré podmínky školy ve svůj prospěch. Doufám, že takových studentů bude u nás jen přibývat.

    \'\'konator
    4.11.2014 | 06:43
    Druhá vysoká škola kterou navštěvuji takže můžu srovnávat. S náplní studia jsem naprosto spokojen stejně jako s přístupem a požadavky vyučujících. Velmi oceňuji fakt, že nemusím trávit tolik času učením doma, protože se vyučující snaží předat co největší množství informací na přednáškách a cvičeních. Skvělý je třeba i podnikatelský inkubátor, kde mají aktivní studenti a jejich projekty zelenou. Škola se snaží podporovat studenty v začátcích podnikání celou řadou programů a ti, kteří jsou chytří, je využívají. Jsem moc rád, že mám ve skupině celou řadu perspektivních lidí, kteří mají o studium a o problematiku podnikaní opravdový zájem. Na druhou stranu jsou zde i zastánci stylu hlavně to nějak odsedět a snad mi to pak dají, ale ti jsou asi všude. Doporučuji lidem, kterým připadá podnikání atraktivní a chtějí se v této oblasti rozvíjet, aby se v blízké budoucnosti stali svými vlastními pány :-) .\'\' reagovat zde
    Email: konydaliborseznamcz


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.