Nejlehčí státní VŠ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.10.2015 10:09:39, LowRider, zhlédnuto: 36834x, reakcí celkem: 35Reagovat na příspěvek
Dobrý den,

kvůli povýšení v práci jsem povinen dodělat si vysokou školu a to alespoň bakaláře.

Nicméně v mém věku se nechci pouštět do nějakých velkých akcí a potřebuji tu školu prostě jenom dodělat.

Chtěl bych tedy touto cestou požádat Vás o radu která škola nepředstavuje přílišnou časovou a studijní zátěž, případně i fakultu a obor.

PS. jedná se mi o státní VŠ, soukromou nechci dotovat.

Předem děkuji,

s pozdravem.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2018 14:48:19, Přirození pánské) A ještě ty nicky jako Cum from the krdek, Smrádě, Fuckan, Deformovaná hlava, Strženej vibrátor, Nafukovací panák, Vopičí král a další ...to nevymyslí žádnej ***ec. Jste borci, fandím vám. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.11.2018 14:41:11, Zdéňa) Zdar, dlouho jsem se tak dobře nezasmál jako v této diskuzi. Ať PR ČZU nebo bývalí studenti - tak to prodáváte dobře ! Jdete na to netradičně, svérázným způsobem. A má to úspěch! O studiu na PEF ČZU jsem vážně uvažoval, ale nyní zde uvedené reference a tato a podobné diskuze na tomto webu převážily pomyslný jazýček na vahách ve prospěch PEF. Takže při podávání příštích přihlášek na VŠ je PEF ČZU moje volba č.1.
    Díky všem. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2018 11:59:56, vopičí král) Tak nezáviď, ty chudáčku. Jsi hnusnej, plešatej, máš ho malýho ? Ty "kultůristo". Jaký báchorky ? Klidně to může bejt pravda. Proč by někteří absolventi PEF nemohli být úspěšní ? Nestudoval jsem tam, klidně přiznám, že jsem spíš hloupý, neměl jsem na to (to dokže uznat málokdo), ale pár lidí jsem tam znal a byli to chytří lidé. a propos - kuřba pod vodou je jistě paráda, zažils obyčejnou kuřbu ? Poznals vůbec ženu nebo si ho jen honíš ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2018 14:47:32, xxxxxx) No bylo jich 3 až 4, ale vlastně 5, no prostě si tak tady plácám....
    je to stejně zvláštní, jaký báchorky ty lidi z pefky produkujou...to se tam učí?
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.11.2018 10:40:59, nafukovací panák) Měl jsem na PEF za dob mých studií asi 3-4 nejlepší kamarády. Učili se vcelku dobře, ale nebyly to žádní trapáci, kteří by byli plešatí, trapně pindající a nesmrdělo jim z huby. Normálně jsme občas chodili do hodspody. škola byla normální, pro normální lidi, praktická , pro život. Na základě toho, jeden můj kamarád je nyní velmi bohatý klenotník, další je restauratér vlastnící 3 podniky v centru Prahy, další je magnát obchodující se zámořím a Kindr vejci, další je kulturista a provozuje několik fitness a welness center, dále má e-shop se suplementy a je zároveň osobní trenér obtloustlých boháčů a celebrit. Konečně poslední z těchto kamarádů je severočeský realitní dravec, skupuje pole - stal se velkostatkářem - ten jediný se částečně pohybuje v agrobyznysu. Se všemi a dalšími z ročníku se pravidelně setkáváme, samozřejmě vždy v některé z kamarádových restaurací. Je jasné, že nic tam neplatíme, to co tam zkonzumujeme je pro něj kapka v moři, to máme samé speciality, kaviár, mezinárodní kuchyně, pravé šampaňské, ty nejlepší kořaličky, jindy jsem byli ve welness centru toho druhého kamaráda, balzám pro tělo a duši, masáže, lázeňské služby prováděly spoře oděné (a kolikrát ani to) slečny. Zlatým hřebem bylo provedením orálního sexu krásnými dívkami pod hladinou vody, když jsem relaxovali ve vířivce. To nedokáže každá. Pak samozřejmě další "dovádění" s děvčaty, samozřejmě bez čepičky. Po erotickém dovádění vyhládne, tak zas spolužák-restauratér zajistil raut v tom wellnesu. Avšak všichni zůstali normálními lidmi s nohama na zemi, lze se s nimi normálně bavit, všichni vzešli ze skromných poměrů, nijak se nepovyšují. reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Nejlehčí vysoká škola - Ostatní
  2. Kolik je pokusů na Státní bakalářskou zkoušku ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Státní bakalářská zkouška - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Nejlehčí Mgr./Ing. - Výběr vysoké školy
  5. VŠ - soukromé nebo státní? - Ostatní
  6. Ekonomka dálkově - na státní - Výběr vysoké školy
  7. Statni maturita - Ostatní
  8. Nejlehčí vysoká škola a studentský život - Výběr vysoké školy
  9. prodam rigo praci komplet a podklady ke statni zkousce mgr andra - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  10. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.