Studium na VŠLG Přerov


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.05.2014 14:28:36, hangal, zhlédnuto: 4902x, reakcí celkem: 36Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekjak narocne je toto studium? uvazuuji o kombinovane forme, ale odrazuje me matematika, fyzika - jsem spise humanitni typ. Nicmene mam 6 let praxi v logistice, takze bych chtěla sve znalosti rozsirit VS studiem
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 16:17:03, péťa) měl bys na to brát nějaký léky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 14:29:44, Inkvizitor) Nemilá samice tura domácího, pokud jsi natvrdlá, není to chyba okolí, že ti nedochází věci. Tvůj dotaz nebyl inteligentní, chtěla jsi jen anonymní ujištění, že "studiem" na jisté instituci nebudeš za ***ku, která si kupuje leštítko ega. Budeš. Inteligentní dotaz by v této situaci zněl: "Pracuji v logistice, chci si rozšířit kvalifikaci VŠ studiem. Praha ani Pardubice mi z důvodu X nevyhovují, VŠLP je (viz výše) jen prodejna titulů. Co bych tedy měl(-a/-o) studovat, jestliže moje pracovní pozice je zhruba Y a výhledově můžu povýšit na Z."

    Vysvětlivky:
    X = vzdálenost, organizace studia,...
    Y = hrubá charakteristika pozice, tedy spíše ekonomická, organizační,....
    Z = dtto, jen ještě více rámcové

    pozn.: Vysvětlení má pro tebe charakter jen vysvětlující, není již návodem. Opakovaně jsi demonstrovala, že si chceš jen koupit leštítko ega, pouze se chceš sama přesvědčit, že si kupuješ něco "hodnotného". Prostě na skutečnou vysokou školu nemáš, takže si klidně kup věcně bezcenný titul na soukromé prodejně titulů. Mezi samicí tura domácího a Ing. samicí tura domácího je rozdíl pouze v tom, že tu první citlivější povahy někdy i politují, protože mezi dobrovolným z***nutím a vrozenou duševní méněcenností dokáže bezpečně rozlišit pouze odborník. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2014 13:22:22, hangal) dekuji za vysvetleni, nevedela jsem, ze muj dotaz nebyl inteligentniS08

    ty jsi opravdu egoisticke prase:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2014 13:06:56, Inkvizitor) Ergo kladívko pokud chceš studovat a ne si jen pořídit bezcenné leštítko ega, podívej se po jiném oboru, případně napiš inteligentní dotaz. Pokud si chceš pořídit bezcenné leštítko, neměl tvůj dotaz smysl už na počátku. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2014 12:46:53, hangal) no dozvěděla jsem se jen to, ze soukrome skoly jsou odpad a napr.UPCE je regionalni ucnakS08
    takze informacni hodnota pro me nulova...

    to jak probiha komb.studium v Pardubicich vim, o to mi nejde...

    do Prahy studovat jit nemuzu, je to pro me uz opravdu hodne daleko.... reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 14.05.2024 14:12:28.