Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
magisterský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Mgr.

Forma studia

prezenční
prezenční i kombinované
kombinované
Úprava údajů fakulty.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Dle čeho volíš mezi veřejnou nebo soukromou?

Veř. je kvalitnější (26%)
 
Souk. je lehčí (10%)
 
Souk. je kvalitnější (15%)
 
Veř. je zdarma (36%)
 
Na souk. mě vezmou (12%)
 

Celkový počet odpovědí: 3225.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Pedagogická fakulta


Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.pedf.cuni.cz

AdresaAdresa: M. D. Rettigové 4, 116 39 Praha 1

Součástí školySoučástí školy: Univerzita Karlova

Zobrazeno 1 až 25 z 111
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
N7501 Pedagogika Pedagogika předškolního věku kombinované navazující 2 roky Mgr.
B7701 Psychologie Psychlogie a speciální pedagogika prezenční bakalářský 3 roky Bc.
N7701 Psychologie Psychologie prezenční navazující 2 roky Mgr.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Český jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Francouzský jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání (HV možno též v AJ) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Informační technologie se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Matematika se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Biologie, geologie a environmentalistika se zaměřením na vzdělávání + Chemie se zaměřením na vzdělávání prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Biologie, geologie a environmentalistika se zaměřením na vzdělávání + Dějepis se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Biologie, geologie a environmentalistika se zaměřením na vzdělávání + Pedagogika kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Biologie, geologie a environmentalistika se zaměřením na vzdělávání + Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Biologie, geologie a environmentalistika se zaměřením na vzdělávání + Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Dějepis se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Francuzský jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Ruský jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Speciální pedagogika se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Základy společenských věd se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.

Informace o fakultě

V sekci Přijímačky na VŠ najdete informace o přijímačkách na tuto fakultu.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 09.09.2023 23:04:43.