Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Mgr.

Forma studia

prezenční
prezenční i kombinované
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Kde při studiu bydlíš?

Na koleji (26%)
 
V podnájmu (24%)
 
Ve vlastním bytě (19%)
 
U rodičů (29%)
 

Celkový počet odpovědí: 4902.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

University College Prague

Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: ucp.cz

AdresaAdresa: Svídnická 506/1, Troja, 181 00 Praha 8

Zobrazeno 1 až 11 z 11
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B6505 Hospitality Management Hospitality Management (EN) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B6504 Hotelnictví, cestovní ruch a marketing Hotelnictví, cestovní ruch a marketing - specializace Cestovní ruch prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6504 Hotelnictví, cestovní ruch a marketing Hotelnictví, cestovní ruch a marketing - specializace Hotelnictví prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6504 Hotelnictví, cestovní ruch a marketing Hotelnictví, cestovní ruch a marketing - specializace Marketing ve službách prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
N6504 Hotelnictví, cestovní ruch a marketing Hotelnictví, cestovní ruch a marketing se spec. Management destinace cestovního ruchu prezenční i kombinované navazující 2 roky Mgr.
N6504 Hotelnictví, cestovní ruch a marketing Hotelnictví, cestovní ruch a marketing se spec. Management hotelnictví a lázeňství prezenční i kombinované navazující 2 roky Mgr.
N6504 Hotelnictví, cestovní ruch a marketing Hotelnictví, cestovní ruch a marketing se spec. Marketingový management v cestovním ruchu a hotelnictví prezenční i kombinované navazující 2 roky Mgr.
N6710 Mezinárodní a diplomatická studia Mezinárodní a diplomatická studia prezenční i kombinované navazující 2 roky Mgr.
B6709 Mezinárodní management a marketing Mezinárodní management a marketing prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6212 Mezinárodní vztahy a diplomacie Mezinárodní vztahy a diplomacie prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6225 Účetnictví a finanční řízení podniku Účetnictví a finanční řízení podniku prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.

Informace o škole

University College Prague (UCP) vznikla spojením dvou uznávaných vysokých škol - Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha (VŠMVV) a Vysoké školy hotelové a ekonomické (VŠHE). UCP navazuje na více než 20leté tradice VŠMVV a VŠHE a nadále se zaměřuje na vzdělávání v humanitních a ekonomických studijních programů.

Škola klade důraz na kritické myšlení místo memorování.

Vznikla na základě spojení Vysoké školy hotelové, Soukromé vysoké školy Ekonomické, Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Má pobočky v Praze, Znojmě, Bratislavě. Přihlášení do prvního kola přijímacího řízení je potřeba učinit do 30.4.2022. Nejzašší podání přihlášky do 30.9.2023.Den otevřených dveří 14. 12. 2022 Praha-Troja.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 02.12.2023 18:33:58.