Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
magisterský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Mgr.

Forma studia

prezenční
prezenční i kombinované
kombinované
Úprava údajů fakulty.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)
 
Prestiže (14%)
 
Vyučovaného oboru (47%)
 
Ceny (10%)
 
Blízko domova (12%)
 

Celkový počet odpovědí: 3228.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.
Reklama.

Fakulta pedagogická


Hlavní sídloHlavní sídlo: Ostrava    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.osu.cz/fpd

AdresaAdresa: Dvořákova 7, 701 03 Ostrava 1

Součástí školySoučástí školy: Ostravská univerzita

Zobrazeno 1 až 25 z 84
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B7310 Filologie Bohemistika v praxi prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7501 Pedagogika Andragogika kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk se zaměřením na vzdělávání + Pedagogika prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání + Občanská výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání + Pedagogika prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání + Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání + Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Občanská výchova se zaměřením na vzdělávání + Český jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Občanská výchova se zaměřením na vzdělávání + Pedagogika prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Občanská výchova se zaměřením na vzdělávání + Technická výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Občanská výchova se zaměřením na vzdělávání + Výtvarná výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogika + Psychologie prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Sbormistrovství se zaměřením na vzdělávání + Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Sociální pedagogika prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Technická výchova se zaměřením na vzdělávání + Český jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Technická výchova se zaměřením na vzdělávání + Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Technická výchova se zaměřením na vzdělávání + Pedagogika prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Technická výchova se zaměřením na vzdělávání + Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Učitelství pro mateřské školy prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání + Český jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání + Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání + Občanská výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Výchova ke zdraví se zaměřením na vzdělávání + Pedagogika prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Výtvarná výchova pro střední školy a základní umělecké školy se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 05.10.2022 00:22:10.