Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský

Udělovaný titul

Bc.

Forma studia

prezenční
prezenční i kombinované
Úprava údajů školy.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Podle čeho vybíráš zejména vejšku?

Obtížnosti (15%)
 
Prestiže (14%)
 
Vyučovaného oboru (47%)
 
Ceny (10%)
 
Blízko domova (12%)
 

Celkový počet odpovědí: 3082.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.
Reklama.

NEWTON College, a. s.

Ilustrační logo NC
Typ školyTyp školy: soukromá    Hlavní sídloHlavní sídlo: Brno, Praha    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.newtoncollege.cz

AdresaAdresa: Rašínova 2, 602 00 Brno, Václavské náměstí 11, 110 00 Praha 1

Zobrazeno 1 až 3 z 3
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B6208 Ekonomika a management Global Business and Management (v AJ) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management Globální podnikání a management - možnost specializace: Mediální management, Management cestovního ruchu, Marketing a brand management, Management lidských zdrojů, Management zdravotnictví a sociálních služeb - kombin. studium, Change management - kombin prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B6208 Ekonomika a management Management se zaměřením na psychologii - specializace: Psychologie pro manažery prezenční bakalářský 3 roky Bc.

Informace o škole

NEWTON College je soukromá vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie, která se snaží být vždy o krok napřed a poskytnout svým studentům velký náskok před jejich vrstevníky. V letech 2012, 2013 i 2014 se stala nejlépe hodnocenou soukromou vysokou školou v ČR! NEWTON College nabízí studentům tři velice kvalitní a moderně strukturované bakalářské obory, dva z nich pak celkem s pěti různými specializacemi. Nově nabízí i magisterský program Management se dvěma specializacemi a nejžádanější manažerskou kvalifikaci MBA.

Studium na NEWTON College je úzce propojeno s praxí, proto na NEWTON College nečekejte žádné “bezduché biflování" faktů a definic. Všechny znalosti a dovednosti jsou ihned aplikovatelné do běžného i profesního života.. Škola nabízí studentům nejen kvalitní vzdělání, ale také prostor pro osobnostní rozvoj. Jako jediná VŠ poskytuje víceúrovňové vzdělávání – studium akreditovaných oborů, manažerské výcviky, individuální výuku u významných osobností z řad vyučujících. Vyučující jsou špičkoví odborníci z praxe a pravidelnými hosty na NC jsou i významné osobnosti českého businessu.

Přijímací řízení je bezplatné a neověřují se při něm znalosti, ale motivace a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. Termíny pohovorů jsou vypsány pro každý měsíc od ledna do září, avšak uchazeči si mohou domluvit i individuální termín podle svých potřeb a časových možností. Přijímací řízení je možné vykonat již před maturitou. Přihlášku ke studiu můžete podat do 30.9.

Navazující magisterský program Management (specializace: Mezinárodní management nebo Management lidských zdrojů)-prezenční i kombinovaná forma studia i jednoletý program MBA poskytuje ve spolupráci s jednou z největších manažerských VŠ v Evropě s Vysokou školou managementu ve Varšavě.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 31.01.2021 14:15:12.