Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
magisterský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Mgr.

Forma studia

prezenční
prezenční i kombinované
kombinované
Úprava údajů fakulty.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Kde při studiu bydlíš?

Na koleji (26%)
 
V podnájmu (24%)
 
Ve vlastním bytě (19%)
 
U rodičů (29%)
 

Celkový počet odpovědí: 4894.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Pedagogická fakulta


Hlavní sídloHlavní sídlo: Brno    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.ped.muni.cz

AdresaAdresa: Poříčí 7, 603 00 Brno

Součástí školySoučástí školy: Masarykova univerzita

Zobrazeno 1 až 25 z 78
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B7501 Pedagogika Sociální pedagogika (jednooborové) kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7501 Pedagogika Sociální pedagogika a volný čas (jednooborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
N7501 Pedagogika Sociální pedagogika a volný čas (jednooborové) prezenční navazující 2 roky Mgr.
N7501 Pedagogika Sociální pedagogika(jednooborové) kombinované navazující 2 roky Mgr.
B7531 Předškolní a mimoškolní pedagogika Učitelství pro mateřské školy (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Lektorství cizího jazyka - anglický jazyk (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Lektorství cizího jazyka - francouzský jazyk (jednooborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Lektorství cizího jazyka - německý jazyk (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Lektorství cizího jazyka - ruský jazyk (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství anglického jazyka a literatury pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství českého jazyka a literatury pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství chemie pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství dějepisu pro základní školy (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství francouzského jazyka a literatury pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství fyziky pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství hudební výchovy pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství křesťanské výchovy pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství matematiky pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství německého jazyka a literatury pro základní školy (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství občanské výchovy pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství přírodopisu pro základní školy (dvouoborové) prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství ruského jazyka a literatury pro základní školy (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Pedagogické asistenství speciální pedagogiky pro základní školy (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.

Informace o fakultě

V rámci nových stránek univerzity (jednotný vzhled pro všechny fakulty) také existují stránky www.muni.cz/ped, kde jsou udržovány aktuální informace.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 09.09.2023 23:04:43.