Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Mgr.

Forma studia

prezenční
prezenční i kombinované
kombinované
Úprava údajů fakulty.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Kde při studiu bydlíš?

Na koleji (26%)
 
V podnájmu (24%)
 
Ve vlastním bytě (19%)
 
U rodičů (29%)
 

Celkový počet odpovědí: 4902.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.

Fakulta sportovních studií


Hlavní sídloHlavní sídlo: Brno    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.fsps.muni.cz

AdresaAdresa: Sladkého 13, 617 00 Brno

Součástí školySoučástí školy: Masarykova univerzita

Zobrazeno 1 až 25 z 38
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B5345 Specializace ve zdravotnictví Fyzioterapie prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Anglický jazyk a literatura (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Mediální studia a žurnalistika (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Německý jazyk a literatura (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistenství francouzského jazyka pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistenství hudební výchovy pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistentství fyziky pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistentství matematiky pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistentství občanské výchovy pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistentství přírodopisu pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistentství technické a informační výchovy pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Pedagogické asistentství zeměpisu pro ZŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Ruský jazyk a literatura (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Animátor sportovních aktivit + Speciální pedagogika se zaměřením na vzdělávání (dvouoborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Management sportu (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Regenerace a výživa ve sportu (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Speciální edukace bezpečnostních složek (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Tělesná výchova a sport: - Rozhodčí florbalu (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Tělesná výchova a sport: - Rozhodčí fotbalu (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Tělesná výchova a sport: - Rozhodčí ledního hokeje (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7401 Tělesná výchova a sport Tělesná výchova a sport: - Trenérství (jednooborové) prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
N7401 Tělesná výchova a sport Aplikovaná kineziologie (jednooborové) prezenční navazující 2 roky Mgr.
N7401 Tělesná výchova a sport Aplikovaná sportovní edukace bezpečnostních složek (jednooborové) kombinované navazující 2 roky Mgr.
N7401 Tělesná výchova a sport Management sportu (jednooborové) prezenční i kombinované navazující 2 roky Mgr.
N7401 Tělesná výchova a sport Učitelství tělesné výchovy pro základní a střední školy + Speciální pedagogika pro SŠ (dvouoborové) prezenční i kombinované navazující 2 roky Mgr.

Informace o fakultě

V rámci nových stránek univerzity (jednotný vzhled pro všechny fakulty) také existují stránky www.muni.cz/fsps, kde jsou udržovány aktuální informace.

Poslední aktualizace údajů na stránce: 09.09.2023 23:04:43.