Zde je prostor pro Vaši reklamu.
Kontaktujte nás.
Výběr filtru.

Typ studijního programu

bakalářský
magisterský
navazující

Udělovaný titul

Bc., Mgr.

Forma studia

prezenční
prezenční i kombinované
kombinované
Úprava údajů fakulty.
Stačí nám poslat příslušné změny a my údaje zaktualizujeme. A to buď přes kontaktní formulář nebo přímo na radek.lexavejskacz, nebo rychlou zprávou formulářem níže.
Přidej se k nám.
Anketa.
Kde při studiu bydlíš?

Na koleji (25%)
 
V podnájmu (24%)
 
Ve vlastním bytě (19%)
 
U rodičů (30%)
 

Celkový počet odpovědí: 4814.
Napiš nám.
Upozorni nás na chybu,
navrhni doplnění.
Zpětné odkazy.
Reklama.

Pedagogická fakulta


Hlavní sídloHlavní sídlo: České Budějovice    Oficiální stránkyOficiální stránky: www.pf.jcu.cz

AdresaAdresa: Jeronýmova 10, 371 15 České Budějovice

Součástí školySoučástí školy: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Zobrazeno 1 až 25 z 72
+Rozšířený filtr nastavit původní hodnoty
 Ignorovat diakritiku  Ignorovat velikost písma  Alespoň jedno slovo  Přesná fráze  Pouze celá slova
Studijní program:
Typ st. programu: Forma studia: Udělovaný titul:
Kód programu Řadit podle sloupce vzestupně Studijní program Studijní obor Forma studia Typ programu Délka studia Titul
B7310 Filologie Cizí jazyky pro evropský a mezinárodní obchod - ruský jazyk prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B1301 Geografie Geografie pro veřejnou správu prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7701 Psychologie Arteterapie kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7701 Psychologie Psychologie prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Historie se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Přírodopis se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání + Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání + Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání + Hudební výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání + Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání + Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Český jazyk a literatura se zaměřením na vzdělávání + Výtvarná tvorba se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Fyzika se zaměřením na vzdělávání + Chemie se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Fyzika se zaměřením na vzdělávání + Informační technologie se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Fyzika se zaměřením na vzdělávání + Technická výchova se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Historie se zaměřením na vzdělávání + Zeměpis se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Hra na nástroj nebo zpěv se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Informační technologie a e-learning prezenční i kombinované bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Matematika se zaměřením na vzdělávání + Fyzika se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Matematika se zaměřením na vzdělávání + Informační technologie se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Matematika se zaměřením na vzdělávání + Přírodopis se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Matematika se zaměřením na vzdělávání + Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Matematika se zaměřením na vzdělávání + Zeměpis se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.
B7507 Specializace v pedagogice Matematika se zaměřením na vzdělávání a Chemie se zaměřením na vzdělávání prezenční bakalářský 3 roky Bc.

Informace o fakultě

Poslední aktualizace údajů na stránce: 09.09.2023 23:04:43.