Bydlení na koleji v Olomouci


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 10.08.2007 20:30:58, Vera, zhlédnuto: 3253x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Ahojky, jdu studovat do Olomouce, a chtěla bych se zeptat, jak jste spokojeni s bydlením na zdejších kolejích? děkuji za Váš názor:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 17:34:38, ely) oni tam ten internet daj postupne na kazdy koleje (sedmnactky uz tusim maj ale som si neni jista), a co se tyce vymeny pokoju, jde to kdyz se domluvis s tim s kym bys menila akorat platis 60 korun za zmenu, jinak neredin sou novy koleje pokud vim a je to daleko ale jede tam tramvaj, a nejlepsi sou generalky ale tam je 90 procent pravniku :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 08:49:11, Erika) Ahoj, tak já jsem taky dostala kolej v Olomouci-na 17.listopadu :(, coz me popravde nelaka, jedinou vyhodou schledavam to, ze je to blizko skole, po cem ja jsem po pravde ani tolik netouzila, pac sem si koupila novy kolo. No a pak mam narozdiil od vetsiny lidi svuj vlastni pocitac, takze by se mi siknul internet, ktery tam neni S04. mam to do Olomouce pres 300 kilometru a tak by mi ten internet fakt prisel vhod aspon na komunikaci s domovem :( . Takze kdyby nekdo chtel menit,tak se klidne ozvete na icq reagovat zde
    ICQ: 310538458
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 19:12:39, Dysharmonya) jj. ja ma blizko len autobusku a je to az za nadražím.. tak ale aj tak skusim pohladat niekoho kto by sa so mnou vymenil . napriklad na 17. listopadu. kamoske to minuly rok vyslo a tiez bola 1cka... tak snad sa podari aj mne =.=. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 18:03:18, Verunka) Jojo od centra to je docela dál, ale zase je tam hned zastávka tramvaje,tak to snad pujde. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 16:53:16, Dysharmonya) JJ vraj su dobre... na tych mojich /chvalkovice/ asi nie je net. na neredine to je vraj fajn. aj ked tusim je to dalej od centra , presne ako u mna :/ reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Kde hledat bydlení - Ubytování a stravování
  2. Ubytování v Olomouci - Ubytování a stravování
  3. Hledám bydlení v Olomouci - Ubytování a stravování
  4. Mám přejít na fyziku v Olomouci - Ostatní
  5. HLEDÁM BYDLENÍ V OLOMOUCI - Ubytování a stravování
  6. MENDELU - na které koleji se ubytovat - Ubytování a stravování
  7. Bydlení v Brně... - Ubytování a stravování
  8. Bydlení na kolejích - dotaz - Policejní akademie České republiky
  9. Stěhování z kolejí - Ostatní
  10. BYDLENÍ NA KOLEJÍCH - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.