Přechod


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 08.07.2007 17:19:07, Petra1901, zhlédnuto: 1060x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, prosím fvís mám menší problém, potřebuju poradit, dostala jsem se na vysokou školu do Pardubic, ale zároveň jsem si chtěla udělat nultý ročník a příští rok to zkusit na medicínu, kam jsem se letos nedostala.Moje známá mě vvšak upozornila, že pokud nastoupím letos na vejšku a budu chtít příští rok přestoupit, tak mi stát zruší vščechny studenské dotace.Je to možné???Předem mockrát děkuji za odpověď, protože nevím co dělat.

Email: petra1901seznamcz, ICQ: 480696657
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 16:00:40, Tlapka) Pokud se zapíšeš ke studiu na školu, kterou nedoděláš, tak ti studentské výhody nezruší, ale jen se ti o dané roky na nedodělané škole zkrátí jejich čerpání. Takhle je to napsané asi hodně kostrbatě, takže příklad: magistra můžeš studovat bezplatně 5+1 rok; pokud by ses teď zapsala na magistra, studovala ho jen rok a nedodělala ho, budeš moct bezplatně studovat jen dalších 5 let. Normálně by se tě to nijak nedotklo, ale kdybys byla nucená prodlužovat, studium nad pět let už si musíš platit sama (školné). Studentské výhody můžeš myslím čerpat do 26 let, tam by to tím, kolik let studuješ, být omezené nemělo? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.07.2007 16:02:07, Tlapka) Navíc u tebe se jedná o nulťák a studenti nultých ročníků nemají statut studenta, takže tam bych byla úplně v klidu :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Ukončení studia a přechod na jinou VŠ - případné budoucí poplatky - Informace o studiu
  2. Přechod ze soukromé školy na státní - Informace o studiu
  3. Přechod na jinou VŠ, změna VŠ - Informace o studiu
  4. Přechod z VOŠ obor Personální řízení na VŠ na kombinovanou formu - Informace o studiu
  5. Přechod z prezenční formy na kombinovanou - Slezská univerzita v Opavě
  6. prechod na dalku?? - Univerzita Hradec Králové
  7. Přechod z VŠB na OPF - Slezská univerzita v Opavě
  8. Přechod z VŠB na OPF - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. Přechod - prezenčního na kombinované studium - Výběr vysoké školy
  10. přechod na kombinované studium - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.