Info o kombinovaném studiu na ČZU (PEF,PAE)

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.06.2007 09:12:36, Bára, zhlédnuto: 1093x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den, dostala jsem se na dálkové studium na ČZU Provoz a ekonomika.Vůbec ale nemám tušení, jak to tam probíhá, našel by se někdo, kdo by mi trochu vysvětlil, jak to tam chodí...třeba v červenci má být zápis a někdo mi říkal, že si tam mám nechat zapsat nějaký předměty, ale vůbec netuším co a jakS15..Případně si můžeme dát nějakou schůzku v Praze..Předem moc děkuju za pomoc:).

Email: barastefseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 14:25:57, Lenka) Dálkaři mají jasně dané předměty - nic si zapisovat nemusíš. Akorát budeš muset u zápisu nahlásit jaký jazyk a jakou úroveň budeš chtít - radím zvolit si tu nejlehčí :-) Kromě toho ti na zápise řeknou co a jak a dají ti index. Co tě konkrétně zajímá? (taky si pamatuji, jak jsem loni zběsile sháněla informace) :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 14:40:05, Bára) Děkuju Lenko za odpověď:). Dělala jsem jen střední, na vysokou jsem nikdy nechodila a tak mám strach, že kromě toho učení budu mít potíže i s celkovou organizací studia (slova jako zápočet, konzultace,cvičení jsou pro mě naprostou neznámouS15).Pomohlo by mi, kdybych si mohla s někým o tom popovídat a někdo mi to zhruba vysvětlil (děkuju za vysvětlení zápisu;o).Případně i nějaká informace o tom, co je tam nejtěžší a jací profesoři jsou největší psiS13.Můj e-mail je barastefseznamcz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 14:56:03, Lenka) Neboj se toho - sice toho mám občas taky plný zuby- ale dá se to zvládnout. Je ale pravda, že to stojí hodně času. Tak například teď mě čeká zkouška z matiky a posledních pár dní to vypadá tak, že přijdu v šest večer z práce domů a do jedenácti se učím.....Chce to velkou sebekázeň a když je zkouškový, tak jde všechno stranou..... Co se týče zápočtů, tak to dálkaři dostávají u všech předmětů většinou automaticky - u některých předmětů musíš udělat nějako práci, tu pošleš mailem a tak. Cvičení dálkaři také vůbec nemají (akorát v každém semestru je tzv. blokové cvičení) a konzulatace znamená, že jdeš 1 měsíčne v pátek a v sobotu na přednášky. Jiank časem zjistíš, že existuje spousta dobrých www stránek, kde studenti dávají hlavy dohromady a píšou jak probíhá která zkouška, jak se na ní připravit, dávají tam testové varianty... - takže výborné zdroje informací:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 15:04:19, Bára) Díky moc, asi opravdu "plaším" hodně dopředu:D, snad se vše potřebné časem dozvím...jen se ještě zeptám - existují nějaké stránky, kde diskutují právě studenti z čzu (..jen tak..do budoucna;o), něco na stránkách čzu? (nic jsem zatím nevypátrala) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2007 15:06:33, Lenka) Tak např. zde je spousta odkazů :
    http://www.czu.unas.cz/odkazy.htm reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 17:55:15, Bára) Lenko, opravdu děkuju, jsi moc hodná;o). A můžu se ještě zeptat..?Je tam opravdu tolik zemědělství? Chtěla jsem studovat hlavně ekonomii a tohle bylo jediný,co jsem našla dálkově v Praze na státní VŠ (s možností jiného jazyka,než je angličtina) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2007 19:43:54, karla) bara...taky tak...v prvaku je to s tema predmetama horsi.Na druhou stranu kazdy kdo tam je tvrdi,ze nejvetsi potize v prvaku dela matika....;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 10:32:13, Petra) Ahojky, taky jsem letos na PEFce kombinovaně, 5tého nám to začíná, ale já musím být v pátek do 5ti v práci, v centru....asi o dost přijdu, což? bojím se, že zrovna ten pátek přijdu o nějaké klíčové informace.....od kolika do kolika to v pátek probíhá a jak to probíhá?budu vděčná za jakoukoliv informaci:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 10:47:20, karla) z nejakeho duvodu neznam svuj rozvrh...ale kamoska to mela od 12-20 hodin v patek a v sobotu dopoledne....S09S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 11:45:12, Bára) Ahoj spolužačky:o)),jo jo 5.10.startujeme. Petro, ještě nevím, jak bych Ti informace případně předala, ale já tam budu v pátek asi včas (tedy jestli nám řeknou,kdy přesně;o)-díky Karlo aspoň za orientační info;o).Když bych Tě Petro v sobotu nenašla, tak bych Ti napsala třeba v pondělí na e-mail,jestli tam bylo něco důležitýho-tedy jestli to budu sama schopná pochytit;o)-své studium si totiž zatím představuju jako epizodu z Mr.Beana, ale snad se to časem srovná;o).Už jste si byly pro index? Já si na zápisu zapsala,že by měl být k dispozici kolem 14.09.07. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 12:17:11, bara) co sis vybrala za obor?S13 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 12:17:41, karla) bylo ode mě S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 12:37:17, Bára) Já se rozhodla zachránit českou ekonomiku..Provoz a ekonomika. A co Ty? Jestli jsi taky na kombinovaný formě, tak otevírali jen PaE a Informatiku..kdybys měla PaE tak by to bylo fajn, aspoň člověk pozná někoho dalšího;o) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 12:54:01, karla) jsem na pae a zalozila jsem nam na seznamu tridu a spolecny mejl...tak tam prijd je tam i diskuze a vsici kteri tam jdou ted studovat tak jste vitani S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 21:45:35, Petra) Tak jsem tu, no to je super, že se můžeme zkontaktovat:)
    můj mail je: p.klepacovaemailcz, můžeme se klidně domluvit, že bysme se ve škole buď ještě v ten pátek až dorazím nebo v sobotu potkaly, taky budu ráda, že v tom nebudu sama:)
    Karlo: hodíš sem ten link na tu třídu na seznamu? S06 reagovat zde
    Email: p.klepacovaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.09.2007 21:48:33, Petra) Jo a s tím indexem, ta paní nám přece říkala, že index si můžeme vyzvednout i během prvních konzultací,ne? něco takového mám alespoň v poznámkách S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 07:57:27, karla) Petra http://www.spoluzaci.cz/classroomScreen?classroomId=545620 :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2007 08:23:37, Bára) Díky Petro, víš ono asi zafungovalo takové to prvotní nadšení - mít index - tak jsem si poznamenala nejdřívější možné datum;o). Určitě by bylo dobrý, kdyby ses přihlásila do té třídy. To se nám všem bude myslím hodit na různý informace atd.Čím víc nás bude na jednom místě, tím líp pro všechny;o).Dobrá, v pátek budu ostražitě čekat, až se do místnosti začne vkrádat opozdilec :D. Jinak novinky si můžeme pak říct právě přes tu třídu, že kdybych něco zapomněla, někdo jiný by mě doplnil.Karla měla opravdu dobrý nápad;) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. UJEP - Sociální pedagogika INFO - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  2. Přítomnost při kombinovaném studiu - Policejní akademie České republiky
  3. práce při kombinovaném oboru - Informace o studiu
  4. Účast na kombinovaném studiu MUNI - Informace o studiu
  5. Info o přijímacím řízení - Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.
  6. Ukončení studia-Úrad práce-Vrácení se ke studiu - Informace o studiu
  7. Omluva kvůli studiu - Ostatní
  8. Informace o studiu - University College Prague
  9. zkousky v kombinovanem studiu - vsedni dny nebo vikendy? - Univerzita Pardubice
  10. Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku? - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.