Dobrý den, dostala jsem se na dálkové studium na ČZU Provoz a ekonomika.Vůbec ale nemám tušení, jak to tam probíhá, našel by se někdo, kdo by mi trochu vysvětlil, jak to tam chodí...třeba v červenci má být zápis a někdo mi říkal, že si tam mám nechat zapsat nějaký předměty, ale vůbec netuším co a jakEmail: barastefseznamcz