Přijímačky 2007 ff.uk-obor pedagogika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.06.2007 07:59:32, Dáša, zhlédnuto: 1224x, reakcí celkem: 27Reagovat na příspěvek
Ahoj chtěla jsem se zeptat jak a z čeho jste se připravovali na přijímačky na tento obor-díky a jak jste uspěli.děkuji:DS10

Email: d.c.pcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2007 11:45:49, Dáša) Ahoj Jano-já právě nepostupuju-jsem se učila vše co řekli na dni otev.dveří a podle ukázkového testu na netu a nekonec to bylo vše jinak.proto se ptám z čeho se kdo učil-abych věděla jak se na to příští rok mám učit víš.tak hodně štěstí u ustních at ti to vyjde a pak mi prosím písni-jo jak to vypadalo-klidně i na mail.díky -jo a nevíš kolik bylo bodu na postup do 2.kola? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2007 20:30:31, Dáša) Jo to jsem se učila stejně-ale stejně nějaké věci mi unikly-ach jo-štve mě to čím dál víc.S04tak mi prosím pak písni jaký to bylo na ústních jo-díky a hodně štěstí.:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 11:45:38, Dáša) jé to by si byla moc hodná-tak a už víš jak si dopadla ve 2.kole?Jaký to bylo na ústních? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2007 13:34:49, bobina) ahoj, taky sem postoupila do ústních, ale absolutně netuším, co tam po mně budou chtít..mám 36 bodů..nemůžete mi někdo poradit?:) díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2007 17:57:18, Dáša) Ahoj už víte výsledky zkoušek?a jaké byli zk. ustní co tym chtěli?díky ahoj:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2007 17:08:39, pucca) ahoj Jano, taky mě přijali, měla sem 79 bodů a zrovna ta moje komise byla celkem fajn:) jedeš na ten seznamovák? já jo, takže se tam třeba potkáme:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 08:26:38, pucca) ok, no sem na to zvědavá..pochopila si to s tim rozvrhem? většina mých známých si ho už sestavuje, ale tahle možnost u nás asi nebude..v ročníku nás bude kolem třiceti, takže budeme mít všichni asi to samý..a rozvrh se teda dozvíme snad až v říjnuS15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 16:19:40, Dáša) já se k ustním nedostala.prosím napište mi (klidně i na mail) z čeho jste se učili na testy písemné a co po vás chtěli přesně na ustních-at vím co se učit příští rok to chci zkusit znovu díky.

    Jano-a jak do hloubky chtěli ty knihy znát a co je nejlépe přečíst-díky za radu.:) reagovat zde
    Email: d.c.pcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2007 17:06:08, pucca) no já sem se neučila nic, protože test byl ze všeobecných znalostí, který se prostě naučit nedaj-respektive jsem to uměla ještě čerstvě od maturity (gympl) :) a druhý kolo bylo v pohodě-alespoň u mě..měla jsem taky dost načteno-asi dvacet titulů-toho, co mě zajímá-rodina, náhradní péče a tak..všechno to bylo dost podobný, takže ani nechtěj znát jednu knihu do hloubky, jako spíš čím se daný autor (od kterého si třeba četla nejvíc) neustále zabývá a jak to řeší+termíny, které se například v té knize objevují..opravdu se na to nedá naučit, prostě stačí číst a brát to selským rozumem, v pohodě jim klidně řekni svůj názor, to se cení:) a co máš za střední? proč tě to tak láká? já si ani nedovedu představit, co bych s tímhle oborem mohla jednou dělat:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 13:30:27, Dáša) atřední mám jiný obor-ale vždy mě lákalo učit-takže učit pedagogiku-je ještě zajimavější než učit jiné předměty

    díky za odpověd-jenže já jsem už 10let od matury,tak už takový přehled nemám:( tak proto musím najit něco z čeho se to dá naučitS10
    můžeš mi ještě napsat jaký tituly jsi přečetl-jestli jako odborné,nebo i více těch ostatních-jen s touto tematikou-díky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2007 17:34:36, pucca) aha, tak zkus nějaký přípravný kurzy, nebo prostě hodně čti noviny, koukej na zprávy a nauč se tituly Odmaturuj z...:) já sem četla hodně Matějčka, protože je to můj oblíbenec, navíc srozumitelnej..a jinak sem šla naslepo..podle toho, co měli v knihovně:) tituly byly odborný, ale taky populárně naučný, já se zajímám dost o psychologii a sociologii, takže sem směřovala spíš k tomu.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 08:53:06, elena) tak na tenhle obor fakt není těžký se dostat. Sama jsem se tam loni dostala, ale radši jsem šla studovat peďák a andragogiku.
    Většina lidí totiž tuhle školu dělá už při zaměstnání nebo s jinou vejškou, jsou tam hodněl idi nad 25 (kamarádka šla minulej rok do prváku, ale pak si stěžovala, že nemá s kym jít na pivo nebo tak a že jí to celkově nebaví, tak šla letos na normální peďák.

    Jako pokud jsi starší, tak asi dobrý. Ale po gymplu bych se tam hned zahrabat nechtěla.... A možnost uplatnění? Leda zase skončit na fakultě nebo nějakym peďáku... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 09:28:39, pucca) díky, to si mě teda potěšilaS13 na peďák jsem se dostala taky, ale tam se zase nechci zahrabat já..myslim, že s timhle oborem máš dost možností, co v budoucnu dělat, kdežto s peďákem většinou jen jednu-pokud nejsi na jazycích..jo, příští rok bych si ráda ještě přibrala buď psychologii nebo andragogiku, ale jedna věc je chtít a druhá se tam dostat..jinak já sem spokojená (zatim), že sem tam, kde sem reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 09:38:34, Elena) no ja prave studuju jazyky a k tomu jeste andragogiku na filde, ale jinak kamaradka sla radsi na pedak, neco pro stredni skoly, ty predmety nevim. Proste tam nebyla spokojena, chytla i spatny lidi...Jako samozrejme nemyslim na tom pedaku treba ucitelstvi pro zakladni stupen, to bych asi nemohla :-)).......ale jinak s pedagogikou z fildy fakt diru do sveta neudelas, to ti doporucuju zkusit rozhodne dalsi rok prijimacky. Tak hodne stesti reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 09:55:33, pucca) díky, no sem na to zvědavá, doteď sem se tam těšila:) ale jako zas si nemyslim, že by bylo tak jednoduchý se tam dostat, když berou jen 30 lidí z 370 (?).. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 10:16:45, Elena) No to ja ti nechtela zkazit teseni, treba to budes mit nejak jinak- ja jen muzu mluvit podle toho, co mi vykladala kamaradka, no..
    Tak tem cislum teda moc never:)-- ona vetsina lidi jde pak nekam jinam, takze oni jich zamerne naberou vic a zapise se jen kolem tricitky, nebo pak jeste dobiraji, ale tak je to skoro na vsech vejskach.....no a samozrejme si taky vem lidi, co to delaj kombinovane......a pokud jsi rovnou po mature, tak by ty prijimacky mela zvladnout vetsina, horsi je to pak vazne pro ty, co uz 10 let treba pracuji a nejsou zvykli se ucit- a tech se tam hlasi dost....jako mne ty prijimacky prisly fakt primitivni, ze vsech co jsem delala nejjednodussi, ale to je taky vec nazoru. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 10:53:37, pucca) no a kolik si měla bodů? a proč si se tam vůbec hlásila, když už si od začátku věděla, že tam nechceš? test se mi nezdál primitivní, my se ve škole třeba neučili, kdo to byl Pudovkin..no ale to je věc názoru. a ústní byly fajn, protože sem měla skvělou komisi, ale taky dost načteno, takže sem měla o čem mluvit. dělala sem zkoušky i na andragogiku a psychologii a u obou oborů sem se dostala do druhýho kola, takže postoupit mi zas tak těžký nepřijde, horší jsou potom ústní.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 11:11:46, Elena) Dávala jsem si to tak trochu jako "záchytku", kdyby mě třeba nevzali na tu andragogiku nebo jazyky...na body už si přesně nevzpomínám, kolem 80ti...no mě postoupit taky těžký nepřijde :D....na psycho jsem to sice nezkoušela, ale andragogiku jsem naštěstí zmákla v pohodě..No a o Pudovkinovi jsme se třeba taky neučili, ale přijde mi docela známej, pokud myslíš V.I.Pudovkina, toho režiséra...viděla jsem Konec Petrohradu. Ústní mě naštěstí taky přišly v klidu, taktéž jsem hodně četla. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 11:25:00, pucca) a jela si na ten seznamovák? já pojedu, tak sem zvědavá, jaký to bude? a jaký ti jinak přijdou lidi z pedagogiky? třeba tam budu fakt nejmladší, to bude trapasS06 a ty si šla loni taky rovnou z gymplu? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 11:30:47, Elena) Jela jsem, s andragogikou. A bylo to super :-), toho se vubec neboj. Bylo tam i par lidi z pedagogiky myslim, ale my jsme se spis stmelovali v ramci ty andragogiky, prvaku :). Jo jo, loni jsem sla taky rovnou z gymplu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 11:37:11, pucca) no jo a s kym se tam budu stmelovat já, když tam budu třeba z pedagogiky sama?:D letos už asi nejedeš co..no tohle bude ještě zajímavý reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 15:03:07, pucca) díky Jano za podporu, už sem z toho začínala bejt na infarkt:) jj, sem z Prahy 9, bylo by fajn poznat budoucí spolužačku:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2007 18:55:22, pucca) super, já v pátek odjíždim a pak budu v Praze asi týden od 27.8., tak se sejdem:) kdyžtak mi napiš na icq (309412391), líp se dohodnem.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.08.2007 10:24:37, pucca) ok, budu se těšit;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2007 20:36:11, Dáša) Eleno-ty si taková asi světa znalá-prosím dej sem nějaký návrh na čtivo kde bych získala takový přehled co je potřeba ke zkouškám-přeci jen školní léta mám už dlouho za sebou a tím se i ten přehled snadno ztrácí.děkuji

    Pucco neboj zase tak lehký to nebylo-když se tam tolik lidí(včetně mě)nedostalo:( a prosím pak mi klidně písni jak se tam máš a jaké máš dojmy-klidně na mail jo budu ti moc vděčná a tobě Jano taky -děkuji.

    a pokud vás někoho ještě napadne z čeho informace na zkoušky "nalejt"do hlavy tak prosím napište.děkuji
    chci to příští rok zkusít znovu a možná i na psychologii
    tak jsem si dala předsevzetí:D že se naučím ZSV + psychologii+ přečtu co nejvíce psycho+pedagogika-tak pokud budete mít nějaké konkrétní rady a nádady budu za ně vděčná-
    předem všem děkuji:) reagovat zde
    Email: d.c.pcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2007 14:58:51, Dáša) Ahoj Jano-ty si zlato-jasně že beru,pošli mi tvuj mail a já ti pošlu adresu jo;)
    díky moc.ahoj:D reagovat zde
    Email: d.c.pcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.08.2007 04:37:05, Peta) A Jano, ty jsi letos maturovala nebo jsi taky starsi? Ja se chystam na prijimacky za rok reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Speciální pedagogika - Výběr vysoké školy
  2. Přijímačky na TF JU v ČB - bakalářský studijní obor Sociální a charitativní práce - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Navazující magisterské Speciální pedagogika Brno - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Přijímačky na obor Angličtina pro mezikulturní komunikaci - Překladatelství a tlumočnictví - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Přijímačky - magisterský obor FM VŠE - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. Přijímačky na obor Sociální práce, Ostravská univerzita - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Pedagogika předškolního věku HK - Univerzita Hradec Králové
  8. Resocializační pedagogika - Univerzita Pardubice
  9. Speciální pedagogika nebo medicína? - Výběr vysoké školy
  10. PedF UK - obor Psychologie - speciální pedagogika - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.