IES UK, VŠE, ESF MU nebo VŠEM


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.02.2023 02:28:53, Sára, zhlédnuto: 946x, reakcí celkem: 39Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla bych studovat ekonomii na nejlepší vysoké škole v ČR. Na internetu jsem zjistila, že mezi nejlepší ekonomické VŠ patří IES UK, VŠE zejména NF a FFU, ESF a VŠEM.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2023 02:31:22, Zbyněk T) Nejlepší ekonomové chodí na VŠEM, ostatní VŠ jsou zkostnatělý a učí tam teoretici bez praxe. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2023 02:40:08, Zbyněk T) Souhlasim, VŠEM se nemusí stydět ani v mezinárodnim srovnání. VŠEM je v ekonomii a managementu o trochu lepší než Cambridge, Yale, Berkeley, LSE ale zas horší než Harvard, Chicago a MIT. Zatimco IES UK je někde na úrovni ekonomických fakult v Severní Dakotě a VŠE s ESF MU se můžou poměřovat akorát s univerzitama jako Univerzita v Sarajevu, Bukurešti, Užhorodskou národní univerzitou a Vysokou školou Danubius v Bratislavě. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2023 02:48:01, Absolvent elitní VŠEM) Já bych jen doplnil, že kvalitní ekonomie je také u kolegů na Newton University, teď jsem se hlásil na pozici hlavního ekonoma Fio Banky a v shortlistu se mnou a dvěma dalšima absolventama VŠEM byl taky absolvent Newtonu. Nakonec ale stejně na danou pozici přijali mě, absolventa VŠEM s životopisem plnym praxe a absolvovanou praktickou výukou. Životopisy absolventů zkostnatělých veřejných VŠ typu IES UK a VŠE letěly rovnou do koše. Důležitá je praxe školou jako IES UK a VŠE nikoho neoslnite, proto jdete na soukromou VŠEM, studiuk VŠEM je nejlepší investice do lidskeho kapitalu. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2023 02:53:27, Student VŠEM) Pouze bych upozornil, že studium na VŠEM je opravdu naročné, zejmena matematika 1, matematika 2 a Statistika. Dane predmety jsou vyhazovacky a narocnosti jsou totozny s MFF UK. Na VŠEM neni matematika lehka jako na IES UK kde vam staci akorat trojclenka a VSE kde vystacite s nasobilkou. Proto je VŠEM tak eltini skola a ja ji doporucuju. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2023 02:56:18, Daniel Z) Souhlasim, já jsem studoval VŠEM a presto ze me studium bavilo a bylo skvele, tak jsem ho nezvladl a radsi jsem prestoupil na lehci skolu (IES UK) kde jsem dodelal hrave bakalare a letos zkusim VŠEM znovu na navazujicim. Pokud premyslite o studiu ekonomie, tak jedine na Vysoké skole ekonomie a managementu reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 18:48:09, Student VŠEM) Mam stejnou zkušenost, studoval jsem taky na IES UK, studium jsem ale nezvládal pro jeho náročnost. Chtěl jsem si chtěl tak dodělat bakaláře na lehké soukromé vysoké škole a rozhodl jsem se pro Vysokou školu ekonomie a managementu. Jenže k mému překvapení bylo studium na VŠEM ještě náročnější jak ekonomie a finance na IES UK a nezvládl jsem ani jeden semestr! Nízká náročnost a kvalita soukromých vysokých škol jsou jen předsudky. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:19:43, Antonín G) Já jsem studoval na Newtonu a přesto, že Newton University bych hodnotil jako velmi kvalitní vysokou školu, tak navazující studium na VŠEM mi přišlo jako ještě o stupeň lepší. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2023 16:12:58, Alžběta S) Sama jsem studovala jak Newton, tak NF VŠE a na Newtonu učili daleko lepší vyučující než na VŠE. Na Newtonu působí například prof. Vladimír Tomšík. Na NF VŠE mě učili pseudoekonomové "prof. " Klaus, "doc." Ševčík, "doc." Chytilová, která má docenturu za zásluhy, MUDr. Joch nebo "doc." Žantovský. Pokud se chcete naučit ekonomii a opravdu porozumnět dnešnímu světu, tak doporučuju radši jít na Newton nebo VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2023 15:06:26, Bc. Jakub Novák) Mám stejnou zkušenost, VŠEM je nejlepší ekonomická vysoká škola v ČR. Sám jsem vystudoval ekonomiku a management na Vysoký škole ekonomie a managementu a dnes studuju navazující magisterský a Ph.D. z ekonomie na Stanfordu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 00:38:28, Žaneta, MBA et MBA) Taky doporučuju VŠEM, jako jediná má prestižní akreditaci ACBSP. AMBA, AACSB nebo EFMD je naprostej odpad oproti ACBSP. Ze všech v ČR nabízených MBA je tak pouze MBA z VŠEM uznáváné i v zahraničí. Zároveň lektoři MBA jsou odbornící z praxe, mnoho jsou multimilionáři nebo miliardáři, učíte se tak pouze od těch nejlepších, ne jak na zkostnatělých veřejných vysokých školách, kde vyučujou teoretici bez praxe pobírající 30 tis. měsíčně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 18:51:06, Ekonom) Rozhodně jdi na Vysokou školu ekonomie a managementu. Ostatní zmíněné školy jsou oproti VŠEM nekvalitní a hlavně nebudeš mít praxi. Diplom dnes nic neznamená, důležitá je praxe a té získáš na VŠEM hodně. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 19:13:35, kjkgfkkgh) Dobrá je prý také Newton University a Ambis. Sám Ambis studuju zároveň s FMV VŠE jako vedlejšák a musim říct, že Ambis je daleko lepší vysoká škola z mé zkušenosti. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2023 16:19:51, Právník) Ambis je prvotřídní vysoká škola. Já se dostal na všechny čtyři právnický fakulty, ale raději jsem zvolil program bezpečnostní management na Ambis. Dneska tak rozumím právu daleko lépe než většina právníků ze zkostnatělých teoretických právnických fakult, kteří ani neumějí napsat smlouvu nebo vklad na katastr. Jakýhokoliv JUDra strčim díky Ambisu hravě do kapsy. Takže pokud Vás zajímá právo, tak jediná volba je Vysoká škola Ambis. V ekonomii naopak exceluje VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 18:58:27, milionář díky VŠEM) Chodil jsem jak na VŠE, tak VŠEM, takže můžu porovnávat. VŠEM je lepší, kvalitnější a hlavně tě líp připraví na praxi. VŠE je jako každá jiná veřejná vysoká škola zkostnatělá, výuka probíhá ve velkých seminárních skupinách a jsi tak pouze pro vyučující číslo v seznamu. Na VŠEM tě naopak vyučující znají jménem! Taky na VŠEM jsou oproti VŠE povinný praxe, a praxe je dnes důležitější než diplom (diplom z VŠEM má stejně větší váhu než z VŠE) až se budeš ucházet o zaměstnání, tak proti absolventům veřejných vysokých škol budeš mít obrovskou výhodu. Kdybych mohl vrátit čas, tak bych si i bakaláře udělal na VŠEM, nikoliv na VŠE. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 19:07:33, prof. Novotný) Vyučuji ekonomickou teorii a ekonometrii na VŠEM i VŠE a musím říct, že kvalita VŠEM je naprosto někde jinde. Má zkušenost je, že studenti VŠEM jsou daleko inteligentnější a pracovitější než studenti VŠE. VŠEM má také nesrovnatelně lepší zázemí. Hlavní rozdíl je ve způsobu výuky, která je daleko praktičtější a využitelnější než teoretická výuka na VŠE. Sice mě z VŠE za tento příspěvek vyhodí, ale mě to nevadí, protože na VŠEM mam pětinásobnou mzdu oproti platu na VŠE. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 19:23:26, prof. Ing. Milan Žák, CSc.) Být Vámi vybral bych si ze zmíněných vysokých škol Vysokou školu ekonomie a managementu. A to říkám jako zcela nezaujatý člověk. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 19:42:28, RNDr. Antonín Král) Já jsem studoval FJFI ČVUT obor Aplikované matematicko-stochastické metody a při svém studiu na ČVUT jsem dostal nápad doplnit si znalosti z ekonomie, nastoupil jsem tedy takzvaně na vedlejšák na bakaláře také na Ekonomiku a management na Vysoké škole ekonomie a managementu. Hned po prvních pár hodinách jsem zjistil, že mé domněnky o VŠEM a její nenáročnosti byly mylné, protože v důsledku velmi vysoko náročnosti se ze mě v rychlém sledu stal primárně student Vysoké školy ekonomie a managementu studující na vedlejšák Fakultu jaderně a fyzikálně inženýrskou. Obě školy jsem sice zdárně dokončil, ale opravdu s vypětím všech sil. Náročnost VŠEM byla zhruba, tak 10x vyšší. Díky tomu ale mám dnes skvělé uplatnění, protože zaměstnavatelé na jméno VŠEM slyší, diplom z ČVUT je pro mne naopak přítěží. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 19:48:11, Inkvizitor) Nejlepší vysoká škola s ekonomickým zaměřením je jednoznačně VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:00:00, x) Vybírat mezi IES UK a VŠE, případně ESF MU je jako se ptát zda chcete drátem do levého nebo pravého oka. Zato VŠEM je opravdu kvalitní vysoká škola. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:32:06, Ing. Kateřina Nová, DBA, MBA, LL.M, MSc.) Na VŠEM působí ti nejlepší ekonomové v ČR, kteří publikují články v předních světových odborných periodikách jako jsou Ekonomické listy VŠEM, Acta Academica Karviniensia, Acta VŠFS: ekonomické studie a analýzy nebo Časopis Právo a bezpečnost vydavaný vysokou školou Ambis. Na VŠEM se na rozdíl od IES UK a VŠE dělá skutečná světová věda. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:42:19, Jan Malý, MBA et MBA, BBA, DBA, LL.D. MA) Kateřina má pravdu, hlavně na VŠEM působí renomovaní ekonomové jako já, kteří mají zahraniční zkušenost a mezinárodní tituly z předních světových univerzit jako je Institut CEMI, European Business school s.r.o, Ústav práva a právní vědy a Apsley Business School London, Cambridge Business School s.r.o, European School of Business and Management s.r.o, Cardiff academy s.r.o, Oxford Business Education Institute s.r.o aj. Pedagogové VŠEM tak oproti vyučujícím na zkostnatělých veřejných vysokých školách nezůstávají pouze na českém rybníčku. Doporučuju VŠEM! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:42:20, Jan Malý, MBA et MBA, BBA, DBA, LL.D. MA) Kateřina má pravdu, hlavně na VŠEM působí renomovaní ekonomové jako já, kteří mají zahraniční zkušenost a mezinárodní tituly z předních světových univerzit jako je Institut CEMI, European Business school s.r.o, Ústav práva a právní vědy a Apsley Business School London, Cambridge Business School s.r.o, European School of Business and Management s.r.o, Cardiff academy s.r.o, Oxford Business Education Institute s.r.o aj. Pedagogové VŠEM tak oproti vyučujícím na zkostnatělých veřejných vysokých školách nezůstávají pouze na českém rybníčku. Doporučuju VŠEM! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:42:21, Jan Malý, MBA et MBA, BBA, DBA, LL.D. MA) Kateřina má pravdu, hlavně na VŠEM působí renomovaní ekonomové jako já, kteří mají zahraniční zkušenost a mezinárodní tituly z předních světových univerzit jako je Institut CEMI, European Business school s.r.o, Ústav práva a právní vědy a Apsley Business School London, Cambridge Business School s.r.o, European School of Business and Management s.r.o, Cardiff academy s.r.o, Oxford Business Education Institute s.r.o aj. Pedagogové VŠEM tak oproti vyučujícím na zkostnatělých veřejných vysokých školách nezůstávají pouze na českém rybníčku. Doporučuju VŠEM! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:42:23, Jan Malý, MBA et MBA, BBA, DBA, LL.D. MA) Kateřina má pravdu, hlavně na VŠEM působí renomovaní ekonomové jako já, kteří mají zahraniční zkušenost a mezinárodní tituly z předních světových univerzit jako je Institut CEMI, European Business school s.r.o, Ústav práva a právní vědy a Apsley Business School London, Cambridge Business School s.r.o, European School of Business and Management s.r.o, Cardiff academy s.r.o, Oxford Business Education Institute s.r.o aj. Pedagogové VŠEM tak oproti vyučujícím na zkostnatělých veřejných vysokých školách nezůstávají pouze na českém rybníčku. Doporučuju VŠEM! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:57:39, Doktorand VŠEM) Ahoj, studuji na Vysoké škole ekonomie a managementu a musim říct, že jsem velmi spokojenej. Vybral jsem si doktorský studijní program DBA Global crisis management, protože mám krizi středního věku a mam tak s tímto oborem již praktické zkušenosti, studium DBA dokonce předčilo me očekavani protože management krize středního věku studuju dokonce z mezinárodní perspektivy. Zázemí školy, vyučující, informační systém a všechno je skvělý, vůbec neváhej a přihlaš se na VŠEM. Věřim, že v praxi pak najdu skvělý uplatnění případně budu moct dělat světovou vědu na nějake prestižní univerzitě. Ph.D. programy na veřejných vysokých školách jsou na nic, max tě připraví na dráhu odborného asistenta za 24tis. hrubého měsíčně. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 20:59:22, Inkvizitor) To zní dobře, já jsem sice MUDr. ale asi si půjdu udělat druhej doktrát na VŠEM. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2023 16:04:39, MUDr. Inkvizitor, Ph.D., DBA (VŠEM)) UPDATE: Musim říct, že studium DBA na VŠEM bylo opavdu kvalitní a doporučuju ho každému. V práci mě hned povýšili a přidali mi 50tis. na výplatní pásce, VŠEM je v praxi jedna z nejuznávanějších vysokých škol. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 21:13:37, Vít Běhal) Rozhodně zvol Všem. Studuji na Všem již třetím rokem. Studium jsem si zvolil na doporučení kamaráda. Na Všem můžete studovat, ve 4 cenových kategoriích a to Klasik, Standart, Premium a Exlusive. Já sám studuji v cenové úrovní Klasik za což se platí 20 tisíc ročně. Studium jde v pohodě zvládnout. Klasik má podmínky takové, že musíte mít 20 kreditů za studentské aktivity za rok, 8 kreditů za písemné práce a 20 kreditů za PA, což jsou něco jako povinně volitelné předměty. Když se na školu trochu zaměříte a nebudete to flákat, tak se dá škola naprosto v pořádku vystudovat bez doplácení. A výborné je také studijní oddělení na kterém jsou každý den minimálně na infolince. Důležitá je také výuka, kdy učitelé jsou lidé z praxe, kteří jen dokola neopakují učebnici. Všem bych určitě doporučil všem, kteří nevý, jakou školu studovat, jelikož její záběr je opravdu velký. reagovat zde
    Email: vit.behalgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.02.2023 21:22:38, doc. Miroslav Ševčík, Csc.) Já mam IQ pouze 70 a na VŠE jsem to dotáhl až na docenta, kamarád prof. Klaus má IQ dokonce o 10 nižší a ten je dokonce profesor. Zvolte raději kvalitní vysokou školu a z těch co jste si vybrala se kvalitní ekonomie dělá akorát na Vysoké škole ekonomie a managementu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2023 16:06:54, Jan) Osobně bych zvolil VŠEM, pracuju v HR v Boston Consulting Group a s absolventy VŠEM máme daleko lepší zkušenosti než s absolventy jiných vysokých škol ekonomického zaměření. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2023 16:21:35, Absolvent VŠEM) Díky studiu na VŠEM dnes úspěšně podnikam a vydělávám miliony korun měsíčně. Tohoto úspěchu bych nikdy studiem na zkostnatělých veřejných vysokých školách nedosáhl. Jednoznačně VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2023 21:05:17, Top manažer z VŠEM) Díky studiu na VŠEM jsem dnes ve vrcholovém managementu v mezinárodním korporátu a beru statisíce měsíčně. O podobných pozicích se může absolventům teoretických a zkonstnatělých veřejných vysokých škol pouze zdát. Tyto dobře placená místa jsou vyhrazena pouze pro kvalitní uchazeče, tj. absolventy Vysoké školy ekonomie a managementu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.03.2023 21:16:45, Student VŠEM a MFF UK) VŠEM je velice kvalitní a náročná vysoká škola přesto, že již 3rokem studuji program obecná matematika na MFF UK, tak musím říct, že zkouška z předmětu Logika na této škole byla opravdu náročná. Troufnu si říci, že i daleko náročnější než jakákoliv zkouška, kterou jsem doposud na MFF UK absolvoval. VŠEM je sice renomovaná VŠ, studium se zde opravdu vyplatí protože zaměstnavatelé na jméno VŠEM slyší, přesto si ale někdy říkám zda mi to za to úsilí stojí a jestli jsem raději neměl zvolit lehčí vysokou školu typu IES UK nebo NF VŠE. Případně PEF ČZU nebo MUVS kde by na zkoušky stačily 3 hodiny učení, ne jak na VŠEM kde se mnohdy musím připravovat na zkoušky i 14 dní, přičemž to je velice hraniční a nejednou jsem musel využít opravného pokusu. O vysoké prestiži VŠEM také svědčí zkušenost, že kdykoliv na MFF UK zmíním, že zde studuji, tak se mi dostává uznání a to jak od profesorů, tak studentů v ročníku. Nikdo nemůže pochopit jak tuto náročnou školu mohu zvládat, protože oni měli problém vystudovat MFF UK, natož ještě souběžně studovat na VŠEM. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2023 12:43:31, Bc. Tomáš Vřed) Pokud chcete být odborníky v oblasti práva, tak dopočujuji studijní specializaci Právo a právní věda. Tato specializace z Vás udělá daleko lepší právníky, než studium na zkostnatělých právnických fakultách. Místo soudců Ústavního soudu, NS, SDEU apod., uznávaných profesorů a docentů, případně předních českých advokátů Vás budou učit takové kapacity jako například JUDr. Svoboda nebo JUDr. Brezina.
    reagovat zde
    Web: PrávníkzVŠEM.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2023 12:38:13, Student VŠEM) VŠEM reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2023 12:40:40, Centrální bankéř) Určitě jdi na VŠEM reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2024 18:05:02, Inseminátor) Nejlepší ekonomický školy v ČR jsou tyto (uvedeno dle pořadí) 1. VŠEM 2. Ambis 3. Newton 4. FSE UJEP 5. OPF SLU 5. FMV VŠE 6. NF VŠE 7. IES UK. A zbytek nestojí ani za reč. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2024 18:05:36, Inkvizitor) Souhlasim s Inseminátorem reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2024 22:43:13, Inseminátor) Souhlasim s Invizitorovo souhlasem reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. MUP nebo VŠEM? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  2. VŠEM nejlepší škola! DOPORUČUJI! - Ostatní
  3. MBA - VŠEM nebo LIGS - Výběr vysoké školy
  4. Školné na VŠEM jaké vybrat? Specha!!!! - Ostatní
  5. ????VSEM nebo Skoda Auto VS???? - Ostatní
  6. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  7. VŠEM - Komunikace a lidské zdroje - Ostatní
  8. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  9. VŠEM nebo VŠFS? - Výběr vysoké školy
  10. Ahoj všem!!! - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.