Hodnocení Ing. studia na VŠEM


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 27.05.2022 00:05:08, Lucie Weissová, zhlédnuto: 254x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Když jsem na VŠEM byla již pár měsíců, napsala jsem podobný příspěvek, kde jsem uváděla moje prozatímní zkušenosti se školou. Nyní mohu podat plnohodnotnou recenzi na tuto školu. Kdybych se vrátila v čase a znovu se rozhodovala, na kterou vejšku jít, znovu bych si zvolila VŠEM. Tahle škola mi toho dala spoustu do života, jak co se týče znalostí, tak i skills a dovedností. Líbí se mi, že výuka je zaměřená hodně na praxi. Naučila jsem se díky VŠEM pracovat s Google Analytics, vytvářet marketingové strategie, umět provádět správně analýzy a mnoho dalšího. Během studia jsem vypracovávala písemné práce a další písemné výstupy, díky kterým jsem se naučila psát odborné práce. Díky tomu se mi zlepšilo vyjadřování, přemýšlení a psaní akademických prací, což jsem ocenila, a plně si toto uvědomila, při psaní diplomové práce. Měla jsem úroveň standard a vše jsem zvládla ještě s prací na 3/4 úvazek a i tak jsem měla spoustu volného času. Je však ale potřeba si učení a povinnosti rozplánovat, což se mi ze začátku plně nedařilo, ale potom jsem si v tom našla svůj systém a troufám si říct, že jsem se zde naučila i disciplínu. Jako další pozitivum hodnotím lektory. Za celé studium jsem neabsolvovala předmět, kde by lektor neuměl látku dobře vysvětlit nebo nadchnout studenty. Zvláště předměty v druhém ročníku jsem si zamilovala. Také je super, že ve druháku je na VŠEM povinný jeden předmět v angličtině! Z toho jsem měla obrovskou radost, jednak kvůli procvičení angličtiny, tak i kvůli obsahu předmětu, který byl zaměřen hodně na osobní rozvoj a filozofii změny. VŠEM je super, moderní a kvalitní škola, nabízí spoustu možností a příležitostí, nejen ve studijní rovině. Je už potom na každém studentovi, co všechno si chce ze studia odnést. Já si toho odnesla spoustu a jsem za to vděčná.

Email: luccy.weissseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2023 02:01:43, doc. Dr. Ing. Jan Potěšil, Ph.D., MBA) Vážená Lucie Weissová,

    s potěšením jsem si přečetl Vaší pozitivní recenzi na studium na VŠEM. Měl bych pouze dvě drobné výtky a to, že jste opomněla zdůraznit náročnost a prestiž studia na VŠEM. Zejména ale také Vaše skvělé uplatnění v praxi, a nadstandardní mzdu již po absolvování, které jste dosáhla pouze díku studiu Vysoké školy ekonomie a managementu. Přes výše zmíněné výtky jsem Vám udělal zápočet a 5 kreditů za předmět Teorie a praxe falešných recenzí a propagace školy. Hodně štěstí ve zbytku studia na VŠEM.

    S pozdravem
    doc. Dr. Ing. Jan Potěšil, Ph.D., MBA
    Garant předmětu: Teorie a praxe falešných recenzí a propagace školy
    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  2. VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  3. Hodnocení VŠEM - Výběr vysoké školy
  4. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  5. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. Druhým rokem na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  7. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  8. Studium na VŠEM - Informace o studiu
  9. Za mě VŠEM ano! - Ostatní
  10. VŠEM - hodnocení dosavadního studia - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.