CEVRO - zkušenosti


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.05.2022 12:14:51, Dan, zhlédnuto: 1479x, reakcí celkem: 7Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím,
chtěl bych zeptat, jestli je tu někdo, kdo má nějaké aktuální zkušenosti s kombinovaným studiem na CEVRO institutu. Konkrétně by mě nejvíc zajímal obor Praxe veřejné správy, např. jaká je časová a obsahová náročnost studia? Zda se studium dá zvládnout při plném zaměstnání, jakým způsobem a jak často probíhá výuka atd....
Budu rád za jakékoliv info.

Díky
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2022 15:50:57, Jaroslav Kunst) Vysoká škola CEVRO Institut, z.ú. - Vysoká škola, kam se budete těšit! Asi tak jak se odsouzený těší na nástup do vězení. Nepřeháním, v minulosti jsem pracoval ve firmě, která do věznic dodávala IT systémy, tak jsem měl možnost atmosféru kriminálu nasát stejně jako jsem nasál atmosféru CEVRO Institutu během svého studia.
  Výuka probíhala formou nepovinných přednášek, na kterých se aktivní student dozvěděl minimum informací. Za vše hovoří forma výuky angličtiny. Potřebný počet kreditů bylo možné získat tím, že student prokáže účast na workshopech, které byly povětšinou online, a to tím, že udělá selfíe před obrazovkou počítače či při fyzické účasti, bez jakékoli nutnosti aktivního zapojení.
  Mohlo by to vypadat lákavě ale ouha, zcela odlišný je na této škole přístup ke zkouškám. Tam se naopak očekávají blíže nespecifikované ale za to důkladné znalosti. Za naprosté neexistence zkušebních otázek byla možnost uspění ve zkoušce čirou lotrií.
  Koncepce školy je, alespoň dle mého názoru, jasná. Bez přijímaček (ty nahrazuje motivační dopis) přijmout maximální množství studentů a nemít zájem na jejich vzdělávání ale na finančním zisku. Povinnost zaplatit školné za celý akademický rok, i když ze školy v jeho průběhu student odejde, je toho jasným důkazem. Je samozřejmě možné školu dokončit, ale musí se počítat s neobvykle nepřátelským prostředím, ve kterém vás díky zaplacenému školnému drží prakticky násilím, obdobně jako v kriminále. Absolutně neexistuje jakákoli pozitivní komunikace mezi vyučujícími a studenty a vše je prostoupeno chladem.
  UVAŽIVAT O STUDIU NA TÉTO ŠKOLE DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI.

  Jaroslav Kunst
  bývalý student vysoké školy CEVROINSTITUTE [school of legal and social studies]
  reagovat zde
  Email: jkunstemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2022 08:47:47, Dan) Fakt je to tam tak hrozný joo? To mi přijde zase trochu divný, vždyť ta škola existuje16 let, kdyby to bylo tak, jak píšete už by dávno nemohla existovat si myslím...zase na druhou stranu mě úplně tak nejde o kvalitu a získané znalosti, spíš prostě jen potřebuju titul do státní správy, abych mohl zůstat na vedoucí pozici a tak mi pro tenhle účel to CEVRO přišlo celkem vhodné...

   Ještě někdo nějakou zkušenost s CEVREM? reagovat zde
   • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2022 09:55:43, Jaroslav Kunst) Jak jsem napsal věřte, že pokud do toho půjdete budete litovat. Za Vaše peníze Vás bude čekat nepřátelské prostředí a obtížné skládání zkoušek. Máte li ale dost peněz a nevíte li co s volným časem, tak nakonec titul možná obdržíte. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.05.2022 11:23:35, Dan) No tak obor veřejná správa kombinovaně ještě nabízejí Vysoká škola podnikání a práva a ještě Metropolitní univerzita, tak třeba by to tam mohlo být lepší...určitě to ještě hodně rozmyslím, každopádně díky za názor reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2022 00:56:24, Václav Pilík) Pro uživatele Dana:
  Hezký den,
  pokud Vás zaujala nabídka programů VŠ CEVRO Institut, určitě doporučuji zajít osobně; je jistě lepší udělat si vlastní představu než přebírat "zaručené" informace o údajné chladné atmosféře školy. Pro uchazeče pravidelně pořádáme dny otevřených dveří, případně se můžete dohodnout na návštěvě jindy (stačí napsat na studijnivscicz). Jako zdejší učitel (učím především studenty soukromého práva, částečně ale i studenty veřejnoprávních oborů) Vás mohu dopředu uklidnit, že s chladem se u nás nesetkáte; nedávno nás tedy trochu zlobila klimatizace :D, ale to už je vyřešeno. Teď vážně, naše studenty učíme s kolegy velmi rádi; bez toho by to ani nešlo.
  Zdraví Vás
  Václav Pilík, vedoucí katedry soukr. práva VŠCI

  reagovat zde
  Email: vaclav.pilikvscicz
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2023 18:48:46, Marcus Antonius Cevrus) Jako absolvent nav. kombinovaného programu VS-BS mohu potvrdit níže uvedené vesměs pozitivní příspěvky kolegů. Studium je vedeno převážně experty a renomovanými „kapacitami“ v daném oboru po menších skupinkách. V tomto ohledu Cevro bezesporu nabízí uvědomělým osobám obrovskou přidanou hodnotu, kterou mohou efektivně integrovat ve svém profesním životě, a to jak z odborného, tak sociálního úhlu pohledu.

  A nyní podřadíme do negativ. Materiály v návaznosti na průběžné studium a zejména zkouškové období nejsou fakticky dostupné v potřebném rozsahu. Odkaz na doporučenou literaturu v sylabu a vlastní poznámky z přednášek reálně nemohou zaručit homogenní kvalitu absentujících školních skript, či obdobného kompaktního a uceleného výkladu teorie. Prostě musíte kolektivně kooperovat mezi sebou a pátrat všude možně, abyste něco kloudného dali dohromady – a stejně nakonec nebudete vědět, jestli s tím u zkoušky obstojíte.

  Státnice probíhají v obdobném modu, jen to musíte ještě umocnit. I přes důkladnou přípravu na jednotlivé okruhy není zcela vyloučené, že vás někteří členové komise budou mít tendenci stahovat doplňkovými otázkami na svůj „egoistický píseček“, kde budou vyžadovat informace, které nejenže nemuseli v hodinách oficiálně probírat, ale v zásadě se může jednat jen o okrajové záležitosti marginálního významu, či dotazy k danému tématu fakticky irelevantní (proto vám doporučuji v předstihu udělat analýzu potenciálního složení členů komise, zejména tedy jejich odbornost, vyučované předměty etc.) Mohu zde pouze spekulovat, zdali se jedná o systematizované praktiky ze strany školy s cílem maximálně „monetizovat“ neúspěšné kandidáty, nebo zda tyto případy v mém ročníku byly ojedinělým jevem.

  Pokud jste však odhodláni za kvalitu a prestiž svého vysokoškolského studia podstoupit prémiovou oběť na úkor vlastního pohodlí, případně lehčího PTSD, tak studium těchto oborů na Cevru jednoznačně DOPORUČUJI.


  reagovat zde
 • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2024 05:06:21, Esky) CEVRO Institut nedoporučuji. Nekvalitní podklady pro výuku, minimální vstřícnost školy pro online výuku, či digitalizaci, v učebnách není klimatizace, a zásuvky, chaos v organizaci, nepohodlné lavice, což při 10h výuce je naprosto žalostné, nejdůležitější je arogantní paní vrátná. Jediné co je pozitivní, najdou se opravdu špičkoví akademici na výuce. Nicméně jsou tam i tací, kteří si léčí ega a můžete umět věci jako pánbů a k ničemu vám to není. Pokud vyžadujete určitou úroveň nejen ve výuce, ale i v klientském servisu, pohodlí, a chcete se do školy těšit, určitě zvolte jinou variantu. reagovat zde

Podobné příspěvky:
 1. CEVRO Institut - Zkušenosti + Info - CEVRO Institut, z. ú.
 2. CEVRO vs. veřejná vejška??? - CEVRO Institut, z. ú.
 3. Je těžší studium architektury nebo stavebního inženýrství - zkušenosti - Výběr vysoké školy
 4. cevro institut - Informace o studiu
 5. ČVUT FD vs DFJP UPCE - zkušenosti - Informace o studiu
 6. Matematika na VŠ - zkušenosti - Výběr vysoké školy
 7. MU Brno - Psychologie (KS) - zkušenosti, poznatky atd? - Masarykova univerzita
 8. Anglophone Studies na MUP - zkušenosti? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
 9. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
 10. Volba mezi VŠO, VŠFS, CEVRO - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

 1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
 2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
 3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
 4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
 5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
 6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
 7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
 8. Je zakázáno používat vulgární slova.
 9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
 10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
 11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

 1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
 2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
 3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 11.06.2024 20:52:12.